Sanatorium miłości

Maria z "Sanatorium miłości 6" przeszła operację. Jak czuje się seniorka?

2024-06-10 15:55

Maria Oleksiewicz została "Królową Turnusu" 6. edycji popularnego randkowego show dla seniorów "Sanatorium miłości". Sympatyczna kuracjuszka z marszu skradła serca widzów, którzy nawet po zakończeniu programu chętnie śledzą jej dalsze losy. Ostatnie dni Maria spędziła w szpitalu, gdzie przeszła poważną operację. Jak teraz się czuje?

"Sanatorium miłości" to niezwykle popularne show Telewizji Polskiej, które od samego początku emisji śledzi miliony widzów. Za nami finał szóstej edycji programu, która z pewnością zapisze się na kartach historii show. Po raz pierwszy w show nie powstała żadna para, doszło również do niecodziennej sytuacji - Maria Luiza zdecydowała się na opuszczenie sanatorium z powodów rodzinnych. Od samego początku ogromną sympatię widzów zyskała Maria Oleksiewicz, która wyróżniała się niezwykłą pewnością siebie, empatią, ale również pogodą ducha. To właśnie dzięki tym cechom Maria została "Królową Turnusu" i najpopularniejszą uczestniczką ostatniej edycji.

Seniorka z "Sanatorium miłości" to milionerka? Wołali na nią "kaszanka"

Maria z "Sanatorium miłości" przeszła operację

Sympatyczna bizneswoman jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tam dzieliła się z internautami wynikami swojej spektakularnej metamorfozy. Seniorka dzięki stosowaniu popularnej diety zrzuciła kilkanaście nadprogramowych kilogramów. Jak sama przyznała, zrobiła to w trosce o własne zdrowie, gdyż niebawem czeka ją poważna operacja. Dwa dni temu w mediach społecznościowych seniorki pojawiły się wpisy, w których informowała, że przebywa w szpitalu. Teraz podzieliła się z internautami szczęśliwą informacją, w której przekazała, że jest już po operacji i najgorsze ma już za sobą. Podziękowała nie tylko lekarzom, ale także fanom oraz przyjaciołom, którzy wspierali ją dobrym słowem i modlitwą w tym trudnym dla niej okresie.

SZPITAL CZERNIAKOWSKI STĘPIŃSKA - DZIĘKUJĘ BOGU ZA OPERACJĘ kocham was za miłosć i troskę oraz wsparcie to tyle znaczy ... z całego serca bardzo dziekuję - napisała na Facebooku.

Nieco później dodała kolejny wpis, a którym przekazała, jak się czuje.

OPERACJA PLANOWANA SUPER SIĘ CZUJĘ WSZYSTKIM WIELKIE DZIEKI.. doktorom moim chykę czoła opieka Luksusowa - napisała na swoim profilu na Facebooku.