Mare z Easttown - ile odcinków liczy serial HBO z Kate Winslet w roli głównej?

2021-04-19 15:13 AW
Mare z Easttown
Autor: Materiały Prasowe

Serial opowiada o Mare Sheehan, policjantce z małego miasteczka w Pensylwanii, która prowadzi dochodzenie w sprawie miejscowego morderstwa, mierząc się jednocześnie z rozpadającym się na kawałki jej własnym życiem. Historia zagłębia się w mroczne strony zżytej z sobą społeczności i podejmuje próbę analizy tego, jak rodzinne i dawne tragedie mogą definiować naszą teraźniejszość.

Mare z Easttown - ile odcinków liczy serial HBO? Mare z Easttown to koprodukcja HBO oraz spółki wiip. Twórcą, pełniącym jednocześnie obowiązki scenarzysty, showrunnera i producenta wykonawczego jest Brad Ingelsby (Droga powrotna, Zrodzony w ogniu, Nocny pościg). Za reżyserię odpowiada Craig Zobel (serial HBO Pozostawieni, Siła perswazji), który jest także producentem wykonawczym.

Mare z Easttown - ile odcinków liczy serial HBO?

W głównej roli w serialu Mare z Easttown zobaczymy wielokrotnie nagradzaną, m.in. Oscarem®, Emmy® i czterema Złotymi Globami®, Kate Winslet (serial HBO Mildred Pierce). W pozostałych rolach występują m.in.: Julianne Nicholson (serial HBO Outsider) jako Lori Ross, najlepsza przyjaciółka Mare z dzieciństwa; wyróżniona trzema statuetkami Emmy® Jean Smart (nominowana do tej nagrody za swoją rolę w serialu HBO Watchmen) jako Helen, matka Mare; Angourie Rice (serial Czarne lustro) jako Siobhan Sheehan, nastoletnia córka Mare. 

Premiera serialu Mare z Easttown (Mare of Easttown) odbędzie się 19 kwietnia w HBO GO oraz HBO. Tego dnia pierwszy odcinek dostępny będzie w serwisie od rana. Premiera na antenie HBO zaplanowana została na godzinę 04:00, a powtórka tego samego dnia wieczorem, o godzinie 21:10. Serial liczy 7 odcinków.

Eska XD #019 - życie jak w serialu
NAJNOWSZE