Marcin Tyszka

i

Autor: wbf

Marcin Tyszka - wiek, żona, gdzie mieszka, Instagram, syn, dzieci, wzrost

2021-09-22 8:15

Marcin Tyszka to bez wątpienia jeden z najzdolniejszych oraz najpopularniejszych polskich fotografów, który specjalizuje się w fotografii mody. Do jego zdjęć pozowały między innymi Edyta Górniak, Magdalena Mielcarz, Naomi Campbell, Anja Rubik czy też Elizabeth Hurley, a efekty jego pracy można było podziwiać w międzynarodowych magazynach, takich jak: Elle, Vogue, Harper's Bazaar oraz Vanity Fair. Czego jeszcze nie wiecie o fotografie? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie najważniejsze informacje.

Marcin Tyszka - wiek, żona, gdzie mieszka, Instagram, syn, dzieci, wzrost - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie fotografa. Kariera telewizyjna Marcina Tyszki rozpoczęła się, kiedy miał on zaledwie czternaście lat. To właśnie wtedy został zaangażowany do roli prowadzącego program 5-10-15. Później brał jeszcze udział w kilku reklamach telewizyjnych. Mając 16 lat rozpoczął swoją przygodę z fotografią, która dziś jest nie tylko jego pasją, ale również źródłem dochodów.

QUIZ. Czy Krzysztof Ibisz prowadził TEN program? O komplet może nie być łatwo

Pytanie 1 z 15
Czy Krzysztof Ibisz prowadził program "Czar Par"?

Marcin Tyszka - wiek, wzrost

Marcin Tyszka urodził się 13 kwietnia 1976 roku w Warszawie, ma 44 lata. Nie wiadomo, ile centymetrów wzrostu liczy fotograf.

Marcin Tyszka - żona, syn, dzieci

Fotograf, który od 2010 roku jest jurorem w programie Top Model, bardzo chroni swojej prywatności. Nie wiadomo, czy Tyszka jest z kimś związany.

Marcin Tyszka - gdzie mieszka?

Marcin Tyszka mieszka na warszawskim Żoliborzu, w imponującym apartamencie. Do dwupiętrowego, przestronnego mieszkania przynależy ogród, usytuowany na dachu. 

Marcin Tyszka - Instagram

Gwiazda ma oczywiście konto na Instagramie - @tyszka_marcin. Wrzuca tam zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Czy nad programem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wisi fatum? I #HOT