Maneskin - rockowy zespół, który podbija Europę

i

Autor: Gabriele Giussani (EBU)

Maneskin w Polsce 19.08.2021 - czy koncert będzie można obejrzeć w TV lub online?

2021-08-19 11:59

Maneskin powracają do Polski, aby dać swój drugi występ. Niedawno wywołali sensację na Polsat SuperHit Festiwal. Teraz zagrają na Open'er Park. Pojawią się tam już w czwartek 19 sierpnia. Niestety, nie wszystkim udało się kupić bilety. Fani mogą się zastanawiać, czy koncert zostanie pokazany w telewizji. Wyjaśniamy.

Maneskin to zwycięzcy Eurowizji 2021. Triumf na słynnym konkursie przyniósł im ogromną sławę. Teraz po raz drugi wystąpią w Polsce. Stanie się to na Open'er Park 2021. Stanie się to w czwartek 19.08.2021. - Włoski zespół, będący jednym z największych międzynarodowych objawień ostatnich miesięcy, zagra swój pierwszy regularny koncert w Polsce 19 sierpnia! Gdynia, Park Kolibki - taką informację w czerwcu przekazali organizatorzy. Wieść szybko rozeszła się wśród fanów zespołu i zaczęto wyczekiwać sprzedaży biletów. Ta rozpoczęła się kilka dni później i stała się ogromnym hitem. W związku z tym nie wszystkim fanom zespołu uda się pojechać na koncert, ponieważ wejściówki rozeszły się, jak świeże bułeczki. Czy występ będzie można zobaczyć w telewizji lub w internecie?

Prawda o MANESKIN [DAMIANO, VICTORIA, THOMAS, ETHAN] | ESKA XD - Bez cenzury #26

Maneskin na Open'er Park 2021 - transmisja w TV i online

Maneskin zagrają w Gdyni już w czwartek 19.08.2021. Według harmonogramu dnia, koncert włoskiego zespołu ma rozpocząć się o godzinie 21:00. Niestety, wydarzenia nie będzie można nigdzie obejrzeć. Nie jest to koncert telewizyjny, tak jak np. Polsat SuperHit Festiwal. To biletowane wydarzenie, dostępne tylko dla osób posiadających wejściówki.

Maneskin - kim są, piosenki, członkowie, X Factor

Zespół Maneskin powstał w 2016 roku. W jego skład wchodzą wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi i perkusista Ethan Torchio. Rok po założeniu Maneskin wystąpili we włoskiej wersji programu X Factor, gdzie zajęli drugie miejsce. Ich najpopularniejsze piosenki to Zitti e buoni, I Wanna Be Your Slave, Coraline, Chosen, Torna a casa, L'altra dimensione i Vent'anni.