Mam Talent Ameryka z udziałem Sary James w polskiej telewizji. Kiedy i gdzie oglądać program?

2022-08-03 12:22 Adrian Rybak
Mam Talent Ameryka
Autor: Telewizja WP Sara James w programie Mam Talent Ameryka.

Mam Talent Ameryka z udziałem polskiej wokalistki Sary James trafi do polskiej telewizji! Nastolatka swoim talentem zachwyciła jurorów i otrzymała „złoty przycisk”, który przeniósł ją bezpośrednio do półfinałowych odcinków na żywo. Odcinki te będą pokazane w Polsce. Kiedy i gdzie oglądać program?

Nadchodząca edycja kultowego programu Mam Talent Ameryka jak zawsze bogata będzie w widowiskowe wystąpienia, a tym razem także polskie akcenty, bowiem talent Polki zachwycił jurorów. Po wejściu wokalistki na scenę, Simon Cowell rozpoczął rozmowę. Gdy Sara zdradziła, że pochodzi z Polski, producent telewizyjny dodał, że z naszego kraju pochodzi także część jego rodziny. Do dyskusji dołączył aktor Howie Mandel, który również odniósł się do swoich przodków. Na pytanie, dlaczego 14-latka zdecydowała się startować w amerykańskiej wersji programu, odpowiedziała: – Wiecie, jak to mówią, w Ameryce marzenia się spełniają. Więc przyjechałam sprawdzić, czy to prawda – powiedziała Sara James jurorom przed występem. Program z udziałem gwiazdy pokaże jedna z polskich stacji.

ZOBACZ TAKŻE: Sanah też próbowała w zagranicznym Mam Talent! Nie miała tyle szczęścia, co Sara James

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Mam Talent Ameryka w TV - kiedy i gdzie oglądać?

Odcinki nowej edycji programu Mam Talent Ameryka będą pokazane w Polsce, wyłącznie w Telewizji WP, w tym samym tygodniu, co w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy zostanie wyemitowany już w środę 7 sierpnia o godzinie 19:50.

ZOBACZ TAKŻE: Zapukaj do moich drzwi - sezon 2 powstanie? Będą nowe odcinki serialu?

- Telewizja WP, jako kanał lifestylowy, dostarcza swoim widzom najlepsze programy rozrywkowe z całego świata. Kiedy dowiedzieliśmy się o wspaniałym występie Sary James podczas eliminacji do amerykańskiego Mam Talent, podjęliśmy starania, żeby pokazać aktualny sezon także polskim widzom, aby mogli w tym samym czasie co Amerykanie, kibicować Sarze w niewątpliwie jednej z największych przygód jej życia – mówi Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca Telewizji WP.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE