Sanah

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Sanah też próbowała w zagranicznym Mam Talent! Nie miała tyle szczęścia, co Sara James

2022-06-23 16:06

Wszyscy żyjemy wielkim sukcesem Sary James, która zdobyła złoty przycisk w amerykańskiej wersji programu Mam Talent. Gwiazda nie była jednak pierwszą polską artystką, która spróbowała sił w zagranicznym formacie. Odnosząca wielkie sukcesy Sanah też pojawiła się na castingu do show, ale w Wielkiej Brytanii. Nie miała tyle szczęścia, co młodsza koleżanka!

Programy typu talent show cieszą się popularnością na całym świecie. Ostatnio głośno jest o amerykańskiej wersji show Mam Talent, a to wszystko za sprawą fenomenalnej Sary James. 14-letnia wokalistka pojawiła się na odbywających się w Los Angeles castingach do 17. edycji formatu, gdzie wykonała utwór Billie Eilish Lovely. Wykonanie zwyciężczyni The Voice Kids wywołało zachwyt wśród publiczności, jak i jurorów. Simon Cowell, który stoi za sukcesami Little Mix i One Direction, zdecydował się nawet na wciśnięcie złotego przycisku. Starania młodej gwiazdy doceniła także sama Billie! Autorka kawałka Lovely udostępniła wideo z występem nastolatki, które wygenerowało już ponad 10 milionów odsłon na YouTubie. Sukces Sary James jest zdecydowanie drugim największym w historii Polski po sukcesie Marcina Patrzałka, który znalazł się w finale show. Sanah nie miała tyle szczęścia!

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Sanah w brytyjskim Mam Talent

Sanah jest dziś bez wątpienia największą gwiazdą muzyki w naszym kraju. Wystarczy tylko spojrzeć na liczby, jakie generują jej teledyski, jak również sprzedaż płyt. Tym bardziej szokujący jest fakt, że artystki nie przyjęto ani do The Voice of Poland, ani też do polskiego i brytyjskiego Mam Talent. 

- Byłam kilka razy w The Voice. Dodatkowo byłam raz w polskim Mam talent i raz w brytyjskim. (...) Tak, byłam ze swoją piosenką. Raz śpiewałam też piosenkę Ellie Goulding - Love me like you do. Byłam bardzo smutna, że się nie dostałam, bo wydałam całą swoją kasę wtedy na wyjazd do Londynu. Marzyłam o tym, aby się dostać. Liczyłam, że to będzie mój przełomowy moment. Może jakoś nieładnie zaśpiewałam. Było mi bardzo smutno. Po tym castingu zwiedzałam Londyn sama. Byłam załamana. Jacyś obcy ludzie mnie pocieszali na tym castingu. Liczyłam się z tym, że mogę nie przejść dalej. Jednak jak teraz pomyślę, że historia potoczyła się inaczej, to jestem wdzięczna, że zaczynałam od zera - zdradziła w rozmowie z Interią.

Jak widać, Sanah nie potrzebowała talent show do zrobienia kariery. Wierzymy, że dla Sary, która ma już za sobą wygrane w The Voice Kids i Szansie na sukces, udział w programie okaże się przepustką do międzynarodowej sławy.

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?

Sanah szczerze o swoim "pierwszym razie"! Posłuchaj, co zdradziła...

Listen to "Mój pierwszy raz - Sanah" on Spreaker.