Programy

Mam Talent 2024 - to nie koniec zmian! Wraca odświeżona wersja show

2024-03-02 16:58

Zmiany personalne w najnowszej edycji Mam Talent to nie wszystko. Po emocjonujących informacjach dotyczących rewolucji w składzie jury przyszedł czas na kolejne. Tym razem nieco bardziej związane z graficznym odbiorem show. Wygląda na to, że czeka nas show na najwyższym poziomie!

Nadchodzi prawdziwa rewolucja w programie. Jesienią dowiedzieliśmy się o tym, że z programem pożegnają się Małgorzata Foremniak i Jan Kliment. Sporym zaskoczeniem była również informacja dotycząca tego, że Marcin Prokop wychodzi zza kulis po to, by zasiąść tuż obok swojej wieloletniej koleżanki z branży - Agnieszki Chylińskiej. Największe emocje wywołał jednak angaż Julii Wieniawy. Program poprowadzi zaś duet składzie: Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski. Okazuje się jednak, że to nie koniec zaskoczeń, które przyszykowała dla nas produkcja. Pierwsze przecieki na temat tego, co działo się na castingach do Mam Talent 2024 wskazują na to, że w najnowszym sezonie czeka nas naprawdę wiele zaskakujących momentów oraz nieprzewidzianych zwrotów akcji. Zarówno ze strony uczestników jak i jury.

Uczestniczka Mam Talent zaprosiła Małgorzatę Foremniak na scenę. Zobaczcie, co stało się potem!

Mam Talent 2024 - zmiany

Zmiany w Mam Talent 2024 nieustannie zaskakują. Do tej pory program kojarzył się z fioletem i srebrem. To właśnie te kolory przewijały się m.in. na scenie oraz na salach prób czy specjalnych naklejkach dla uczestników. Jednak teraz produkcja produkcja, idąc za ciosem, postanowiła odświeżyć również scenografię.

Nadchodząca edycja zaskoczy odświeżoną scenografią. W nowej oprawie graficznej kolory fioletowy i srebrny zastąpione zostaną przez odcienie granatu, czerwień i złoto. W castingowej scenografii przewinie się także motyw nocnego miasta - poinformowała produkcja na Instagramie.

Co więcej, po raz pierwszy w historii polskiego "Mam talent" program będzie nadawany wiosną, a nie jesienią,