Jurorzy Mam Talent

i

Autor: Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn

Mam talent 2021 - znamy nowych finalistów. Kto przeszedł dalej 13.11.2021?

2021-11-14 10:21

Mam talent 2021 trwa już od kilku tygodni. Za nami już wiele niesamowitych występów, ale w ostatnim odcinku wyemitowanym w sobotę 13.11.2021 uczestnicy zmierzyli się w kolejnym półfinale. Oznacza to, że znamy nowych finalistów. Kto okazał się najlepszy i przeszedł dalej? Informacje na ten temat znajdziesz niżej.

Mam talent 2021 - znamy nowych finalistów. Kto przeszedł dalej 13.11.2021? Mam talent to jeden z najpopularniejszych programów typu talent show w Polsce. Bez wątpienia jest to flagowy program stacji telewizyjnej TVN. Od lat odkrywane są tam ogromne talenty. To na scenie Mam talent zaczynały takie gwiazdy jak Kamil Bednarek, Marcin Wyrostek czy Cleo. Aktualnie trwa nowa edycja programu. 13 listopada odbył się kolejny półfinał. Wystąpili w nim Orkiestra Baczków, Jagoda Piec i Stefan, Michał Zaorski, Mikołaj Szwocher, Trio KET, Magda Hanausek, Bartłomiej Ataman, Kamil Kobędzowski, Maya Wassermann i Kasia Florczuk. Kto przeszedł dalej? Sprawdź niżej.

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Mam talent 2021 - wyniki półfinału

W trzecim półfinale decyzją widzów do kolejnego etapu zakwalifikowali się Jagoda Piec i pies Stefan. Decyzją jurorów finale zawalczy także Orkiestra Baczków, a dziewczęce Trio KET weźmie udział w dogrywce razem z innymi uczestnikami z trzecich miejsc.

Mam talent 2021 - kiedy oglądać?

Mam talent powrócił na antenę TVN-u już w pierwszym tygodniu września 2021. Nowa edycja pokazywana będzie w te same dni i o tej samej porze co poprzednia, czyli w soboty o 20:00. Odcinki dostępne są także w Player.pl.