Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki. Poszło o nowy program z jej udziałem

2021-01-26 16:44 ek
Małgorzata Rozenek-Majdan
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Niebawem widzowie będą mogli zobaczyć na ekranach telewizorów nowy program, którego główną bohaterką będzie Małgorzata Rozenek-Majdan. Choć zasłynęła najbardziej z białych rękawiczek i sprawdzania czystości, tym razem pokazała się w innej odsłonie. Program Gosi będzie o niej samej i powrocie do sylwetki sprzed ciąży. Niestety pod oficjalnym zwiastunem Rozenek cudnie chudnie, wylała się fala krytyki.

Małgorzata Rozenek-Majdan dała się poznać większej publiczności, jako Perfekcyjna Pani Domu. Właśnie od 2012 roku zdobywała małymi kroczkami sympatię widzów i z dnia na dzień, robiła coraz większą karierę w telewizji. W kolejnych latach była jurorką programów Bitwa o dom, czy też Project Runway. Ponadto widzowie mogli oglądać ją wiele razy w śniadaniowym programie Dzień Dobry TVN, a nawet w Top Model, jako gość specjalny. Nie można zapomnieć również o tym, że prowadziła wiele programów, w tym Piekielny hotel czy słynny Projekt Lady, który obecnie ma na swoim koncie aż pięć sezonów. Tym razem wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszego formatu Rozenek cudnie chudnie, który już wzbudza kontrowersje!

Rozenek cudnie chudnie to nowy program, który na początku lutego zagości na antenie TVN Style. W nadchodzących odcinkach, widzowie będą mogli obejrzeć, jak Perfekcyjna Pani Domu wraca do formy sprzed trzeciej ciąży. Dieta, sztab trenerów, sporo wyrzeczeń i oczywiście kamery, które to wszystko uwieczniają. Oficjalny zwiastun nowego formatu, który pojawił się w sieci, niestety nie spodobał się większości i spotkał się ze sporą krytyką. Czy faktycznie jest tak źle?

Czym Małgorzata Rozenek karmi dziecko? | ESKA XD - Hotplota #10

Program Rozenek cudnie chudnie w ogniu krytyki

Zwiastun nowego programu Rozenek cudnie chudnie, wywołał niezłe zamieszanie w sieci. Na 'cudne chudnięcie' celebrytki wylała się fala negatywnych komentarzy ze strony internautów, aż musiała interweniować telewizja! Wiele osób oburzyło również to, że lektor w zapowiedzi formatu powiedział, że jego bohaterka ma dość presji środowiska i wyśrubowanych wzorców powszechnego kultu ciała

- Ma dość presji i kultu ciała, ale chudnie przy kamerach... hmmm

- Lubię ją, ale pomysł na ten program to jakaś żenada roku. Nie. Nie. Nie 👎

- Taaak, też bym cudnie chudła.Jakby mnie wzięli w obroty najlepsi trenerzy, najlepsze masaże, kremy, zabiegi, diety i jeszcze mi dopłacili, by to robić przed kamerami tv...

- Nie. Nie będę oglądać

- Narcyzm w czystej postaci

Choć pod oficjalnym zwiastunem znajduje się sporo negatywnych komentarzy, to pojawiają się również te, w których słychać coś pozytywnego. Niektóre osoby z niecierpliwością czekają na program z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Co ciekawe, głos w tej sprawie zabrało również TVN Style. Ich komentarz, na temat fali krytyki brzmi następująco:

- My to umiemy zrobić burzę wokół programu, którego jeszcze nikt nie widział. A tak serio - zobaczcie Stories @m_rozenek albo nasze, bo tam jest fajnie wytłumaczone, co pojawi się w programie (w skrócie: mnóstwo porad dla każdej z nas). Warto obejrzeć pierwszy odcinek, żeby się przekonać, że nie taki diabeł straszny jak go malują 😉

Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się zwiastun nowego programu Rozenek cudnie chudnie. Premiera już w poniedziałek 1 lutego na antenie TVN Style. Start godzina 20:10.

NAJNOWSZE