Malfoy z Harry'ego Pottera kończy 32 lata! Jak zmienił się Tom Felton?

2019-09-19 16:52 aw
Tom Felton
Autor: WARNER BROS. PICTURES / Album/EAST NEWS

W pierwszej części filmu o Harrym Potterze zagrał w wieku zaledwie 14 lat. Od tego czasu widzowie zapamiętali go jako największego szkolnego wroga Harry'ego, Rona i Hermiony i jedną z najwredniejszych postaci w całej serii. Wcielający się w postać Malfoya Tom Felton prywatnie jednak zupełnie nie przypomina granej przez siebie postaci. Co więcej, od czasu Harry'ego Pottera stał się naprawdę niezłym przystojniakiem!

Tom Felton, czyli filmowy Malfoy z Harry'ego Pottera, ma już 32 lata! Jak dziś wygląda i czym się zajmuje? Rola w serii filmów o niezwykłym czarodzieju potwierdziła, że Felton jest dobrym aktorem. Co więcej, za postać Malfoya dwukrotnie został nagradzany statuetką  MTV Movie Awards. Czy po Harrym Potterze rozwijał swoją karierę?

Tom Felton - jak dziś wygląda i co robi Malfoy z Harry'ego Pottera?

Co ciekawe, rola w Harrym Potterze nie była wcale debiutem filmowym Toma. Jako mały chłopiec zagrał wcześniej w kilku filmach i serialach telewizyjnych, jednak żaden z nich nie przyniósł mu oczywiście aż tak dużej rozpoznawalności. Po zakończeniu zdjęć do ostatniej części Harry'ego Pottera, która ukazała się w 2010 roku, Felton nie porzucił swojej kariery. Zagrał m.in. w filmie Geneza planety małp czy horrorze Zjawy. Można oglądać go także m.in. w produkowanym przez YouTube serialu Origin.

Prywatnie Tom bardzo kocha zwierzęta - zwłaszcza psy, które często goszczą na jego instagromowych zdjęciach. W mediach od czasu do czasu pojawiają się plotki, jakby Felton miał spotykać się z Emmą Watson, filmową Hermioną, jednak obydwoje za każdym razem je dementują.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Been a while Post udostępniony przez Tom Felton (@t22felton)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Last selfie I promise Post udostępniony przez Tom Felton (@t22felton)
NAJNOWSZE