Goyle z Harry'ego Pottera - to jak dziś wygląda i czym się zajmuje was zszokuje!

2019-06-26 22:20
Harry Potter
Autor: screen z youtube/News

Josh Herdman, wcielający się w Gregory'ego Goyle'a we wszystkich filmach o Harrym Potterze, od czasu zakończenia zdjęć zmienił się nie do poznania.

Fanom filmów o Harrym Potterze postaci Gregory'ego Goyle'a nie trzeba specjalnie przedstawiać. Wszyscy dobrze pamiętamy tego młodego czarodzieja należącego do bandy Draco Malfoya. Aktor wcielający się w Goyle'a we wszystkich ośmiu filmach z serii, to Josh Herdman, który od zakończenia zdjęć ostatniej części przeszedł niesamowitą metamorfozę. Zmiana dotyczy nie tylko wyglądu, ale także jego zainteresowań.

Po serii filmów o czarodziejach, Josh Hardman zagrał kilka epizodycznych ról i na tym zakończył swoją przygodę z kinem. Filmowy Goyle postawił w życiu na sporty walki. Co więcej, posiada czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu! "Wybrałem MMA, ponieważ uwielbiam ten sport. Jest surowy, ekscytujący i nieprzewidywalny. Uważam, że jest nawet bardziej interesujący niż boks, choć doceniam piękno i sztukę w boksie" - powiedział w jednym z wywiadów. Ciekawostką jest to, że w pierwszej zawodowej walce, dziś 30-letni Josh Herdman pokonał Polaka Janusza Walachowskiego. Zobaczcie, jak zmienił się Gregory Goyle z Harry'ego Pottera.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE