Malcolm & Marie - twórca serialu Euforia nakręcił film z Zendayą

2020-07-10 16:10 aw
Zendaya
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Pierwszy sezon Euforii, serialu, który w dużym stopniu opiera się na prawdziwych wspomnieniach twórcy, miał swoją premierę w czerwcu 2019 roku. Produkcja zyskała ogromną rzeszę fanów i bardzo przychylne oceny krytyków - wszyscy liczyli, że sezon drugi ukaże się jeszcze w 2020 roku. Niestety, na to przyjdzie nam jeszcze poczekać, jednak Zendaya i twórca Euforii, Sam Levinson, w sekrecie pracowali nad innym projektem.

Malcolm & Marie - twórca serialu Euforia i Zendaya spotkali się ponownie na planie nowego projektu. Co ciekawe, film ten był w całości nagrany podczas pandemii, a aktorzy i ekipa przestrzegali niezwykle surowych zasad sanitarnych. Koncept filmu Malcolm & Marie powstał zaledwie w sześć dni! Jak wygląda kolejny owoc współpracy Zendai i Levinsona?

Malcolm & Marie - twórca serialu Euforia nakręcił film z Zendayą

Okazuje się, że na pomysł nakręcenia filmu w tak ekstremalnych warunkach wpadła Zendaya. Jak podaje serwis Deadline, wpływ na to miał fakt, że zaledwie kilka dni po tym, gdy ekipa Euforii wróciła na plan, możliwość kręcenia nowych odcinków w takiej formie została wstrzymana. Aktorka postanowiła więc zadzwonić do Levinsona i spytała go, czy jest w stanie przygotować projekt, który będą w stanie zrealizować zamiast tego. Levinson podjął wyzwanie.

Jak na razie znana jest jedynie dwuosobowa obsada filmu - na ekranie Zendai partneruje John David Washington. Szczegóły takie jak fabuła czy data premiery filmu póki co owiane są tajemnicą. Zendaya wrzuciła na Instagram jedynie czarno-białe, intymne zdjęcie z filmu, na którym pozuje wraz z Washingtonem. Można z niego wywnioskować, że Malcolm & Marie będzie dramatem lub romansem, jednak może być to bardzo mylące wrażenie.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE