Magda Mołek: wiek, Instagram, mąż, dzieci, wzrost, program

2019-11-21 13:44
Magda Mołek
Autor: Materiały Prasowe

Magda Mołek: wiek, Instagram, mąż, dzieci, wzrost, program - te zapytania na temat polskiej dziennikarki ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie! Magda Mołek rozpoczęła swoją telewizyjną karierę jeszcze pod koniec lat 90 - pracowała wówczas w regionalnej Telewizji Lublin. Przez pewien czas współpracowała także z Telewizją Polską, a do stacji TVN przeszła dopiero w 2004 roku.

Magda Mołek: wiek, Instagram, mąż, dzieci, wzrost, program - te frazy wpisujecie w Google najczęściej na temat dziennikarki. Co warto wiedzieć o Magdzie Mołek? Bardzo dużą rozpoznawalność przyniósł jej program Taniec z Gwiazdami, którego pierwszą edycję prowadziła w 2005 roku. Od 2005 roku stała się także jedną z prowadzących Pytanie na śniadanie, jednak zrezygnowała z tej funkcji w 2019 roku.

Magda Mołek: wiek

Magda Mołek urodziła się 30 kwietnia 1976 w Żaganiu. W 2019 roku skończyła 43 lata.

Magda Mołek: Instagram

Instagram dziennikarki to magda_molek. Magda należy jednak do osób, które bardzo chronią swoje życie prywatne, dlatego na jej profilu pojawiają się głównie posty ze zdjęciami związanymi z pracą, np. kolejnymi gośćmi jej programu.

Magda Mołek: mąż

W 2011 roku dziennikarka poślubiła prawnika Macieja Taborowskiego, który od 2019 roku pełni funkcję zastępcy Rzecznika Praw Obywatelskich.

Magda Mołek: dzieci

Para ma dwóch synów - Henryka i Stefana.

Magda Mołek: wzrost

W internecie nie ma oficjalnej informacji o tym, ile gwiazda ma wzrostu. Niektóre źródła podają jednak, mierzy ona ok. 165 cm.

Magda Mołek: program

Magda przez lata kariery prowadziła wiele programów telewizyjnych - m.in. Moja krew czy wspominany wcześniej Taniec z Gwiazdami. Od 2006 roku związana jest ze stacją TVN Style, gdzie współprowadziła programy Lekcja stylu oraz Miasto kobiet, a w 2009 roku otrzymała swój własny program, W roli głównej.

NAJNOWSZE