Macocha

i

Autor: D.R. Televisa S.A. de C.V. 2022. (Televisa International) Macocha - meksykańska telenowela w Novelas+.

Telenowela

Macocha, odc. 11, 12, 13, 14, 15 - streszczenie. Co wydarzy się od 25 do 29 marca?

2024-03-22 14:29

"Macocha" to nowa meksykańska telenowela w polskiej telewizji. Od marca 2024 produkcję można oglądać na antenie kanału Novelas+. Odcinki pokazywane są od poniedziałku do piątku o godzinie 15:00. Przed nami pierwszy tydzień emisji. Co wydarzy się w odcinkach, które widzowie zobaczą od 25 do 29 marca? Mamy dla was streszczenia!

"Macocha" to meksykański serial, który można oglądać w polskiej telewizji. O czym jest? Podczas podróży do Hiszpanii Marcia Cisneros zostaje oskarżona o zamordowanie Nicolása Escalante i skazana na 35 lat więzienia. Jej mąż Esteban Lombardo uważa ją nie tylko za morderczynię, ale także za cudzołożnicę, która zabiła kochanka, aby zatuszować zdradę, więc ją porzuca i składa pozew o rozwód. Marcia zapewnia, że jest niewinna i że wśród przyjaciół jej byłego męża jest morderca, dlatego w więzieniu studiuje prawo, aby móc wznowić proces sądowy. Dwadzieścia lat później prawnikowi udaje się uzyskać jej przedterminowe zwolnienie, a ona wraca do Meksyku, aby oczyścić swoje imię i spotkać się z dziećmi, które myślą, że nie żyje. Aby pozyskać dzieci i zbadać każdego z podejrzanych, Marcia zmienia nazwisko i przedstawia się jako Marisa Jones. Marcia zmusza Estebana do rozstania się z narzeczoną, aby wziąć z nim ślub, stając się w ten sposób macochą własnych dzieci... Sprawdź, co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

"Macocha" - kto jest kim? Bohaterowie i gwiazdy z obsady meksykańskiej telenoweli

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Macocha - odcinek 11. Poniedziałek 25.03.2024

Emilia dowiaduje się, że straciła dziecko. Esteban dowiaduje się o chorobie Santino. Marcia stara się zdobyć zaufanie swoich dzieci z pomocą ojca José. Emilia pamięta, że 20 lat temu straciła dziecko z Nicolásem. Hugo prosi Lucíę, aby nie robiła sobie nadziei z Omarem, ponieważ ten interesuje się byłą dziewczyną jego ojca. Santino prosi Violetę, aby w dniu jego śmierci zniszczyła wszystko, co przechowywał w pudełku pod łóżkiem. Lukrecja oświadcza się Pauli, że teraz, gdy wychodzi za Estebana, zamieszka w tym domu. Paula staje się zazdrosna, gdy dowiaduje się, że Esteban nadal widuje się z Marcią. Lucía wyznaje Omarowi, że go kocha, on ją odrzuca i zapewnia, że widzi w niej tylko siostrę. Esteban żąda, aby Marcia trzymała się z daleka od jego dzieci. Marcii udaje się wkraść do szafki na dokumenty i zabrać trochę dokumentów, ale wchodzi Hugo.

Macocha - odcinek 12. Wtorek 26.03.2024

Rafael zgadza się pomóc ciotce i zaprasza brata i siostrę. Emilia wpada w głęboką depresję, a Florencia prosi ją, aby powiedziała jej, czy zabiła Nicolása. Emilia zaprzecza wszystkiemu i zapewnia Florencię, że zemściła się tylko na Marcii, tak jak wszyscy to zrobili podczas procesu. Esteban jest zły na Marcię za wtrącanie się w jego towarzystwo, ta zapewnia go, że szuka jedynie dowodów potwierdzających jej niewinność. Santino zostawia cały swój majątek przyrodniemu bratu, przyjaciele sprzeciwiają się jego decyzji, ale Esteban prosi ich o przyjęcie jego ostatniej woli. Marcia zaskakuje Santino i zapewnia go, że nawet życiem nie zapłaci za wszystkie szkody, które jej wyrządził. Lukrecja zaprasza do swojego domu wszystkich przyjaciół rodziny i wmawia im, że zamierza świętować urodziny Inés, ale w rzeczywistości przesunęła ślub Estebana z Paulą. Marcia przybywa na uroczystość.

Macocha - odcinek 13. Środa 27.03.2024

Marcia daje jasno do zrozumienia wszystkim swoim wrogom, że nie zależy jej na Estebanie i jeśli wróci, to po to, by odzyskać swoje dzieci i znaleźć mordercę Nicolása. Paula nalega, aby Esteban się ożenił. Esteban zabrania Lukrecji wtrącania się w jego sprawy osobiste. Lukrecja odkrywa, że przyjacielem ojca José jest kobieta, ze względu na którą Omar ją odrzucił. Marcia informuje ojca José, że Esteban groził, że ją doniesie, jeśli będzie nalegała na rozmowę z dziećmi. Santino prosi o wysłanie pracowników ochrony, gdy zobaczy Marcię w swoim domu. Paula chce dowiedzieć się więcej o Marisie i skontaktować się z nią. Lucía wykorzystuje fakt, że jest sama z Omarem w jego mieszkaniu, aby go pocałować. Esteban pomaga Santino odnaleźć miejsce pobytu jego przyrodniego brata. Marcia przybywa punktualnie na spotkanie z Paulą.

Macocha - odcinek 14. Czwartek 28.03.2024

Marcia jest zaskoczona, że Paula jest zainteresowana spotkaniem z nią. Marcia zapewnia ją, że nie ma zamiaru odzyskiwać miłości Estebana. Lucrecia opowiada swoim siostrzeńcom, że Marisa zdradziła ich ojca z innym mężczyzną. Florencia i Emilia wiedzą, że jeśli ujawnią prawdę o Marcii, ich mężowie stracą pracę. Marcia dziękuje Celii za pomoc w dniu, w którym zemdlała w biurze Omara, ale Celia mówi jej, że jej obecność sprawia, że czuje się niekomfortowo. Marcia rzuca wyzwanie Estebanowi, aby powiedział dzieciom prawdę. Omar kontynuuje śledztwo w sprawie morderstwa ojca. Esteban mówi Donato i Bruno, że Marcia znalazła w aktach martwych wskazówki dotyczące zabójcy Nicolasa. Alvaro prosi Estebana o pracę. Omar zapewnia Lucíę, że Lukrecja nienawidzi wszystkich kobiet, które zbliżają się do jej ojca, więc wątpi, czy to, co im powiedziała, jest prawdą. Marcia odkrywa miejsce pobytu Antonio Gila. Omar zapewnia Marcię, że chce tylko być jej przyjacielem. Álvaro odwiedza ojca, aby dać mu pieniądze. Marcia spotyka mężczyznę, który może jej pomóc udowodnić jej niewinność.

Macocha - odcinek 15. Piątek 29.03.2024

Marcia prosi Gaspara, aby nie odwoływał umowy z Estebanem. Lucía nie chce chodzić na zajęcia do Pabla, on chce wyjaśnień, a kiedy ją widzi, całuje ją. Donato zaczyna badać Rufino. Pablo mówi Estebanowi, że zakochał się w Lucíi. Gaspar pomaga Marcii szukać Antonio Gila. Donato kradnie buziaka Bettinie i wyjawia, że jest nią zainteresowany. Omar zaprasza Celię na lunch i zapewnia ją, że są tylko przyjaciółmi, ponieważ jest zakochany w Marisie. Lucía wyznaje ojcu José, że Marisa jest jej rywalką, ponieważ Omar jest w niej zakochany. Marcia przybywa do domu Estebana, aby powiedzieć prawdę, ale Lucrecia ją zatrzymuje, a kiedy widzi Lucię, Hugo i Rafaela, Marcia zapewnia ich, że Esteban oświadczył się jej, ponieważ nadal ją kocha.

Macocha - obsada

 • Aracely Arámbula - Marcia Cisneros / Marisa Jones
 • Andrés Palacios - Esteban Lombardo
 • Marisol del Olmo - Lucrecia Lombardo
 • Juan Carlos Barreto - Father José Jaramillo
 • Martha Julia - Florencia Linares
 • Marco Treviño - Donato Rivas
 • Cecilia Gabriela - Emilia Zetina
 • Juan Martín Jauregui - Bruno Tejeda
 • Isadora González - Inés Lombardo
 • Denia Agalianou - Paula Ferrer
 • Eduardo España - Rufino González "El Tortuga"
 • Montserrat Marañón - Cándida Nuñez
 • Ricardo Fastlicht - Francisco "Pancho" Nuñez
 • Epy Velez - Violeta Pardo
 • Carmen Muga - Alba Bermejo