M jak miłość: Rafał i Marcin Mroczek. Jak zmienili się najpopularniejsi bracia w Polsce

2018-11-22 12:04
Marcin i Rafał Mroczek - Mroczkowie - Eska Cinema
Autor: WBF Agencja Fotograficzna

Rafał i Marcin Mroczek to najpopularniejsi bracia w Polsce. Związani są z serialem M jak miłość od początku trwania serialu, czyli 0d 18 lat. Jak zmienili się przez te lata i czym zajmują się poza serialową Emką?

Marcin i Rafał Mroczek zdobyli ogromną popularność dzięki serialowi M jak miłość. Bracia rozkochali w sobie miliony kobiet. Ich postacie w serialu miały wiele kryzysów w związkach, ale nie zabrakło również radosnych momentów i chwil wzruszeń. Jak Marcin i Rafał Mroczek zmieniali się na przestrzeni 18 lat?

Big Brother: jak wyglądają i czym się zajmują uczestnicy reality show?

Marcin Mroczek

Marcin Mroczek urodził się w 1982 roku w Siedlcach. W młodości tańczył w Caro Dance, a od 2000 roku wciela się w rolę Piotra Zduńskiego w serialu M jak miłość. To właśnie ta rola przyniosła mu ogromną popularność. Brał udział w czwartej edycji programu Taniec z Gwiazdami. W 2007 roku Marcin Mroczek występował w ukraińskim programie 2+2 Tanci z zirkamy - zajął wtedy pierwsze miejsce. 20 lipca 2013 roku wziął ślub z Marleną Muranowicz. Mają dwóch synów.

Marcin Mroczek młody - młodość - Eska Cinema
Autor: podpis: PIOTR FOTEK/REPORTER
Marcin Mroczek młody - młodość - Eska Cinema
Autor: podpis: PIOTR FOTEK/REPORTER
Wyświetl ten post na Instagramie.
Post udostępniony przez Marcin Mroczek (@mroczek_marcin)

Rafał Mroczek

Rafał Mroczek urodził się w Siedlcach w 1982 roku. Jest aktorem i tancerzem. W młodości tańczył w Caro Dance. Ukończył budownictwo na Politechnice Warszawskiej. Od 2000 roku gra w serialu M jak miłość. Brał udział w trzeciej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Wraz z Anetą Piotrowską wygrał program. W 2007 roku wystąpił w pierwszej edycji Gwiazdy tańczą na lodzie i zajął drugie miejsce. Jest zaręczony z Joanną Skrzyszewską, z którą ma córkę Zosię.

Rafał Mroczek - młody - młodość - Eska CInema
Autor: podpis: PIOTR FOTEK/REPORTER
Rafał Mroczek - młody - młodość - Eska CInema
Autor: podpis: PIOTR FOTEK/REPORTER
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE