M jak miłość odcinki 1525 i 1526 streszczenie: Leszek kolejny raz wyznaje Chodakowskiej miłość. Kinga namawia Asię na wyjazd. Banach znów grozi byłej żonie

2020-09-21 9:30 kg
M jak miłość
Autor: materiały TVP

M jak miłość odcinki 1525 i 1526 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Michał nadal nie wie, w jaki sposób może przeprosić Asię za swoje kłamstwa. Leszek po raz kolejny wyznaje kobiecie miłość. Z kim Chodakowska spędzi resztę swojego życia? Emisja odcinków zaplanowana jest na wtorek, 15 września oraz na poniedziałek, 21 września. M jak miłość można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

M jak miłość odcinki 1525 i 1526 streszczenie: Asia Chodakowska ma za sobą ciężkie miesiące. Po rozłące z Leszkiem przez długi czas dochodziła do siebie. Nieobecność Krajewskiego była bardzo na rękę Michałowi, który stale starał się o względy Chodakowskiej. Po wspólnie spędzonej nocy Asia dowiedziała się jednak, że Michał zataił przed nią wypadek Leszka. Czy kobieta będzie w stanie wybaczyć mężczyźnie? Czy posłucha rad Kingi i wyjedzie?

M jak miłość - odcinek 1525

Michał wciąż nie wie, jak przeprosić Asię za swoje kłamstwa. Tymczasem Leszek kolejny raz wyznaje Chodakowskiej miłość. Kinga proponuje przyjaciółce, by zostawiła Wojtka na Deszczowej, wyjechała i na jakiś czas uciekła od problemów. Olek wraca do pracy w klinice, co jego żona postanawia uczcić organizując rodzinny obiad. Gdy Chodakowscy gromadzą się przy stole, w drzwiach staje niespodziewany gość - Iwona, matka Anety. 

M jak miłość - odcinek 1526

Lilka i Mateusz świętują z kolegami zakończenie liceum i planują wyjazd na studia do Warszawy. Ala nadal próbuje zbliżyć się do Rafała. Nie dba o dzielącą ich różnicę wieku. Banach znów grozi byłej żonie. Żąda, by zapłaciła mu za dom.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE