M jak miłość odcinki 1476, 1477 streszczenie. Marta ma problemy ze zdrowiem. Trafia do szpitala

2019-12-02 12:54
M jak miłość odcinki 1476, 1477 streszczenie. Marta ma problemy ze zdrowiem. Trafia do szpitala
Autor: Materiały TVP M jak miłość odcinki 1476, 1477 streszczenie. Marta ma problemy ze zdrowiem. Trafia do szpitala

M jak miłość odcinki 1476, 1477 - co się wydarzy w nowych odcinku? Marta ma poważne problemy ze zdrowiem i trafia do szpitala. Prosi Budzyńskiego, by zaopiekował się jej córką. Premierowe epizody serialu TVP 2 zaplanowane są na poniedziałek i wtorek 9 i 10 grudnia. M jak miłość można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

M jak miłość odcinek 1476: STRESZCZENIE

Magda wraz z Andrzejem kupują nowe mieszkanie. Zaczynają również pracę nad planowaniem ślubu. Marta ma tymczasem dosyć poważne problemy ze zdrowiem. Kobie trafia do szpitala i prosi Budzyńskiego, żeby ten zaopiekował się Anią. Łukasz robi wszystko, żeby odnaleźć Katię. Nie dba oto, że naraża się przy okazji Otarowi. Werner spotyka się tego samego wieczora z Agatą, Julką i Dagmarą.

M jak miłość odcinek 1477: STRESZCZENIE

Olek jest przekonany, że Ela ma szansę na powrót do zdrowia, i w związku z tym kontaktuje się z Olewiczem. Szantażysta nie wierzy w dobre intencje i zamiast się cieszyć, wybucha wściekłością. Tymczasem Aneta próbuje nakłonić Chodakowskiego, żeby w końcu się jej oświadczył. Iza i Marcin wracają do Grabiny żeby na nowo rozpocząć planowanie ślubu. Budzyński opiekuje się nadal Anią i cały czas wspiera Martę. Wojciechowską w szpitalu odwiedza Maria, która dowiedziała się, że jej siostra zachorowała.

NAJNOWSZE