M jak miłość odcinki 1463-1464 streszczenia. Olek ponownie popełnia niebezpieczny błąd w trakcie operacji

2019-10-17 11:53
M jak miłośc odcinki 1463-1464 streszczenia
Autor: Materiały TVP M jak miłośc odcinki 1463-1464 streszczenia

Julka z Agą ruszą na romantyczne łowy – gotowe zacząć w końcu nowy rozdział i zapomnieć o mężczyznach, którzy złamali im serce. Ale czy na randce w ciemno znajdą prawdziwą miłość? Olek nadal nie umie poradzić sobie z faktem, że odebrał Skalskiemu życie i znów sięga po narkotyki oraz alkohol. Co gorsza, robi to tuż przed wejściem na salę operacyjną. Co jeszcze wydarzy się w serialu M jak miłość?

M jak miłość odcinki 1463-1464 streszczenia. Olek ponownie popełnia niebezpieczny błąd w trakcie operacji. Serial M jak miłość możecie oglądać w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55 na antenie TVP2. Krajewski senior wyznaje Asi, że jest chory na serce i musi przejść operację. Prosi dziewczynę, by go wsparła i przekonała Leszka, żeby pomógł mu zarządzać firmą. Tymczasem Kisielowa odwiedzi salon sukien ślubnych, razem z Żakiem. A jej narzeczony - widząc kreację, którą seniorka wybrała - o mało nie dostanie zawału. Spory szok czeka też Otara. Sandra wyzna w końcu szefowi, że dotąd go okłamywała i zdradzi, czym dokładnie zajmowała się, nim zatrudnił ją w barze.

M jak miłość odcinek 1463: STRESZCZENIE

Krajewski senior wyznaje Asi, że jest chory na serce i musi przejść operację. Prosi dziewczynę, by go wsparła i przekonała Leszka, żeby pomógł mu zarządzać firmą. Olek nadal nie umie poradzić sobie z faktem, że odebrał Skalskiemu życie i znów sięga po narkotyki oraz alkohol. Co gorsza, robi to tuż przed wejściem na salę operacyjną. W trakcie zabiegu popełnia niebezpieczny błąd... Tymczasem Marcin wciąż walczy o to, by jego firma nie zbankrutowała. Julka i Aga postanawiają zacząć w życiu „nowy rozdział" i umawiają się na podwójną randkę...

M jak miłość odcinek 1464: STRESZCZENIE

Kinga wyznaje Pawłowi, że ma anemię, a później w bistro nagle mdleje... Sandra zdradza Otarowi, że wcześniej go okłamała ukrywając fakt, że przed zatrudnieniem w barze tańczyła w nocnym klubie. Katia i Łukasz mówią seniorowi, że wcale nie chcą wziąć ślubu. Gruzin wybucha wściekłością i zdesperowany żąda później od Budzyńskiego, by to on zmusił chłopaka do ożenku.

M jak miłość odcinki 1463-1464: GALERIA

NAJNOWSZE