M jak miłość odcinki 1461-1462 streszczenie. Pierwszy raz Mateusza i Lilki zostanie przerwany przez jej ojca?

2019-10-10 12:15
M jak miłość odcinki 1461-1462
Autor: Artrama

W dniu ustnej matury z polskiego Bartek wpada w panikę i nagle ucieka ku przerażeniu Uli. Mateusz i Lilka będą chcieli przeżyć swój pierwszy raz. Młodzi umówią się na wieczorne spotkanie – korzystając z tego, że rodzina dziewczyny będzie akurat w stolicy. Wcześniej oboje spędzą jednak kilka godzin w cukierni. Niespodziewanie, romantycznie spotkanie przerwie im... Szczegóły w artykule poniżej.

M jak miłość odcinki 1461-1462 streszczenie. Pierwszy raz Mateusza i Lilki zostanie przerwany przez jej ojca? Serial M jak miłość możecie oglądać w poniedziałek i wtorek o godzinie 20:55 na antenie TVP2. Olek wciąż jest na skraju załamania. I nie radzi sobie z dramatem, który wydarzył się nad jeziorem. Młodego lekarza znów czeka kryzys. Nad jeziorem Chodakowski wpadnie też na Jakuba, który nadal będzie prowadził śledztwo w sprawie zaginięcia Skalskiego. Mateusz i Lilka zdecydują się na swój pierwszy raz. Nie spodziewają się, że zostanie nagle przerwany przez pijanego ojca Lilki.

M jak miłość odcinek 1461: STRESZCZENIE

W dniu ustnej matury z polskiego Bartek wpada w panikę i nagle ucieka ku przerażeniu Uli. Janek odnajduje go w końcu w barze. Tymczasem Andrzejek na lokalnym targu wpada na dewelopera, który ukradł jego pieniądze i rzuca się na oszusta z pięściami. Marzenka na próżno usiłuje go powstrzymać. Maria jedzie z Wernerem do Katowic, gdzie oboje mają nadzieję odnaleźć syna Starskiego. Mateusz i Lilka spotykają się, by wspólnie przeżyć swój pierwszy raz w łóżku. Tymczasem romantyczne chwile nastolatków przerwie nagle Banach senior. Gdy ojciec Lilki - wściekły i pijany – zacznie dobijać się do drzwi, zakochani odskoczą od siebie jak oparzeni. A po wejściu do domu, senior wybuchnie od razu gniewem. Młodzi uciekną w końcu nad rzekę, po cichu oddychając z ulgą... Bo choć o wspólnej nocy marzyli od dawna, czuli jednak presję - niemal jak przed maturą.

M jak miłość odcinek 1462: STRESZCZENIE

Zduńskich odwiedzi Michał by podziękować Kindze za pomoc, którą okazała mu, choć próbował okraść jej dom. A Zduńska powita go ciepłym uśmiechem, pysznym śniadaniem… i znów zacznie się o chłopaka martwić. Tego samego dnia na Deszczową zajrzy też Ola, siostra Nadii. Niania Zduńskich nie powita jednak swojej bliźniaczki miło. W finale, bliska łez, dziewczyna wyzna Kindze, jak bardzo siostra ją skrzywdziła. Wieczorem Zduńscy urządzą za to na Deszczowej małą imprezę! Oprócz Anki i Kamila najważniejszym gościem będzie Magda . Olek wciąż jest na skraju załamania. I nie radzi sobie z dramatem, który wydarzył się nad jeziorem.  Zdenerwowany, tuż po powrocie do Warszawy chłopak odwiedzi Agnieszkę. I to właśnie z nią spróbuje porozmawiać o swoich problemach – nie zdradzając jednak szczegółów.

NAJNOWSZE