M jak miłość odcinki 1409-1410: Barbara podpali sad Lucjana! Dlaczego? Streszczenie

2018-12-12 11:23
M jak miłość
Autor: Materiały Prasowe M jak miłość

W Grabinie wybuchnie pożar. Sad, którym zajmował się Lucjan doszczętnie spłonie. Dlaczego Barbara zaprószy ogień i czy zrobi to specjalnie? Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 1409 - 1410  serialu M jak miłość ?

M jak miłość odcinki 1409 - 1410 to historie, których widzowie na pewno się nie spodziewali. Barbara podpali sad, którym opiekował się Lucjan. Pożar szybko opanuje cały ogród. Czy dojdzie do tragedii? Dowiemy się również, że Artur troszczy się o swoją siostrę, która zgłosiła się do brata z poważnym problemem. Przyłapała męża na zdradzie. Co jeszcze wydarzy się w serialu M jak miłość 1409 - 1410?

Seriale 2019: premiery i kontynuacje. Na co warto czekać?

M jak miłość odcinek 1409: płonie sad Mostowiaków

Barbara Mostowiak w 1409 odcinku serialu M jak miłość będzie walczyć z żywiołem. Przypomnijmy, że trzy lata temu pożar zniszczył dom Mostowiaków w Grabinie. Rafał chciał spalić żywcem Annę i Ewę. Jak się okazuje śmiertelne płomienie ponownie pojawią się w serialowej Emce. Barbara będzie sprzątać sad Lucjana. Po tym jak zacznie utylizować liście i chwasty, zapomni o dogaszeniu ogniska. Odwiedzi ją Zosia Kisielowa, a ogień szybko zacznie rozprzestrzeniać się na cały sad. Czy seniorka rodu wyjdzie z tego cała?

M jak miłość odcinek 1410: mąż Agaty ją zdradza?

Artur Rogowski jak się okazuje to człowiek o złotym sercu. Postanawia pomóc swojej siostrze, która została zdradzona przez męża. Rogowski wyciągnął do niej pomocną dłoń i pomógł na nowo rozpocząć życie w Polsce. Agata dostała pracę w przychodni w Grabinie. Nabrała też odwagi by złożyć pozew o rozwód. Czy pomoc Artura i Marysi zostanie doceniona przez Agatę? Jak potoczy się dalej jej życie uczuciowe?

M jak miłość odcinki 1409 - 1410 w TVP 2 i online

M jak miłość odcinki 1409 - 1410 możemy obejrzeć 7 i 8 stycznia 2019 o godzinie 20:55 w TVP2, oraz po emisji odcinków na vod.tvp.pl.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE