M jak miłość - odcinek 1592. Mateusz targnie się na swoje życie? Streszczenie

2021-05-10 17:20 Adrian Rybak
M jak miłość
Autor: materiały TVP

M jak miłość to serial, który nadal przyciąga wielu widzów w Polsce. Serial cieszy się popularnością od wielu lat i nie spada, ponieważ scenarzyści nieustannie przygotowują wiele zwrotów akcji. W ostatnich odcinkach wiele mówiło się o problemach Mateusza. W 1592. odcinku może dojść do tragedii. Czy będzie chciał popełnić samobójstwo?

M jak miłość kolejny raz zaskoczy widzów. Jakiś czas temu Mateusz, syn Marka Mostowiaka, wziął ślub ze swoją ukochaną Kariną. Chłopak bardzo starał się o jej względy i był niezwykle szczęśliwy z powodu ślubu. Po zaślubinach para przeprowadziła się do Australii. Tam okazało się, że młode małżeństwo ma problemy. Rodzina Mostowiaków nie będzie w stanie skontaktować się z Mateuszem, ale uda im się dowiedzieć, że jest załamany z powodu kłótni z żoną. Wkrótce Mateusz wróci do Polski. W 1592. odcinku dojdzie do sytuacji, która może doprowadzić do kariery. Mateusz kolejny raz pokłóci się ze swoją żoną. Po awanturze będzie załamany i pojedzie nad rzekę. Wiele wskazuje na to, że będzie chciał popełnić samobójstwo. Czy tak faktycznie się stanie? O tym przekonamy się wkrótce.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

M jak miłość - fabuła

Serial opowiada o losach rodziny Mostowiaków, którzy mieszkają w miejscowości Grabina. Scenariusz opiera się na dzieciach seniorów. Z czasem jednak w serialu pojawiały się nowe postacie, a pierwotni główni bohaterowie zaczęli schodzić na drugi plan. Aktualnie jednym z najważniejszych wątków jest związek Marcina i Izy.

M jak miłość - sukces serialu

M jak miłość zostało napisane przez Ilonę Łepkowską i Tadeusza Lampkę. Produkcją serialu zajęła się Telewizja Polska. Początkowo serial emitowano w soboty o godzinie 16.30. Sukces był jednak tak wielki, że od 30. odcinka postanowiono pokazywać dwa odcinki tygodniowo, o godzinie 20:00 we wtorki i środy. To właśnie w Emce rozpoczynały swoje kariery takie gwiazdy jak Małgorzata Kożuchowska, Kacper Kuszewski, Joanna Koroniewska, Katarzyna Cichopek, Anna Mucha czy bracia Mroczek.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE