M jak miłość - Kamil i Pola zamieszkają w nawiedzonym domu?

2021-04-14 16:10 Adrian Rybak
M jak miłość
Autor: materiały TVP

M jak miłość cały czas przyciąga przed ekranów wiele widzów. Scenarzyści starają się utrzymać zainteresowanie fanów i wymyślają nowe historie. Tym razem niespodziewana i przerażająca przygoda spotka Kamila oraz małą Polę. Będą musieli się przeprowadzić z powodu powrotu jednej z ulubienic widzów. W nowym lokum dojdzie do dziwnych sytuacji.

M jak miłość ciągle zaskakuje widzów. Fani z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki i próbują znaleźć spoilery, które zdradzają, co wydarzy się dalej. Tym razem zdradzamy jeden z nich. Już niedługo do M jak miłość powróci jedna z bohaterek. Mowa o Joasi Chodakowskiej, którą gra Barbara Kurdej Szatan. To spowoduje pewne zmiany w życiu Kamila oraz jego córeczki Poli. Do tej pory mieszkali w domu na Wietrznej, jednak po powrocie Chodakowskiej będą musieli się stamtąd wyprowadzić. Uda im się znaleźć nowy dom. Kamil będzie zachwycony nowym lokum. Z czasem jednak dowie się o czymś, co zmieni jego myślenie. Nowa sąsiadka poinformuje go, że wynajął przeklęty dom. Doda, że wewnątrz słychać jęki, a w nocy migają światła. Oliwy do ognia doleje Kinga, która powie Marcinowi, że poprzedni właściciel domu został zamordowany. Kiedy to wszystko się wydarzy?

M jak miłość. Ania zakocha się w nauczycielu. Polonista Adam Warecki to były kochanek Magdy! To się źle skończy dla Budzyńskich

M jak miłość - powrót Joasi Chodakowskiej, kiedy odcinek

Barbara Kurdej Szatan powróci na ekrany TVP. Jej postać w M jak miłość, Joasia Chodakowska, powróci do serialu we wtorek 11 maja. Wtedy też rozpocznie się przeprowadzka Kamila oraz jego przygoda z nowym domem. Odcinek będzie można obejrzeć o godzinie 20:55. Jak zawsze w TVP 2.

M jak miłość - fabuła

Serial opowiada o losach rodziny Mostowiaków, którzy mieszkają w miejscowości Grabina. Scenariusz opiera się na dzieciach seniorów. Z czasem jednak w serialu pojawiały się nowe postacie, a pierwotni główni bohaterowie zaczęli schodzić na drugi plan. Aktualnie jednym z najważniejszych wątków jest związek Marcina i Izy.

NAJNOWSZE