M jak miłość odcinek 1454 streszczenie: Katia oddała Łukaszowi serce i zaczyna tego żałować

2019-09-16 11:04 k.w.
M jak miłość
Autor: fot. MTL Maxfilm

Katia i Łukasz to para, która mimo krótkiego stażu, przeżyła wspólnie naprawdę wiele. Dla Katii to wyjątkowy związek, ponieważ to właśnie z Łukaszem straciła dziewictwo. Niestety okazuje się, że chłopak nie jest odpowiednim kandydatem na partnera. Łukasz przez handel narkotykami, został wysłany do pracy w hospicjum pod Warszawą. Podczas jego nieobecności, Katia dowiaduje się, że jest w ciąży...

M jak miłość odcinek 1454 streszczenie: Katia oddała Łukaszowi serce i zaczyna tego żałować. Nie każda miłość jest idealna. Katia oraz Łukasz od początku muszą się mierzyć z kolejnymi problemami. Chłopak wpadł w poważne tarapaty, kiedy Budzyński dowiedział się o handlu narkotykami. Postawił mu ultimatum - albo jedzie do Piaseczna, pracować w hospicjum albo trafia do więzienia. Łukasz wybrał pierwszą z opcji. Podczas jego nieobecności, Katia odbiera wyniki badań i dowiaduje się o ciąży.

M jak miłość - odcinek 1454

Katia idzie na kontrolną wizytę do swojej lekarki. Tam dowiaduje się, że jest w piątym tygodniu ciąży. Dostaje USG, na którym widoczny jest kilkumilimetrowy pęcherzyk ciążowy. Załamana dziewczyna wraca do baru, gdzie spotyka ojca. Ten szybko wyczuwa, że Katia ma problemy. Podejrzewa, że Łukasz złamał jej serce. Obiecuje córce, że jeśli tylko zechce - zmusi chłopaka, aby ten się z nią ożenił albo go zabije. Ojciec przyznaje również, że bał się, że córka jest w ciąży. Wtedy Katia blednie jak ściana, co zauważa Sandra. Ona również zapewnia dziewczynę, że jeśli będzie trzeba, to zajmie się Łukaszem. Zdopingowana przez przyjaciółkę Katia zaczyna szukać ukochanego, z którym utraciła kontakt. Dziewczyna odwiedza Anię, która daje jej cenną wskazówkę. Kiedy Katia nareszcie odnajduje Łukasza i wyznaje mu prawdę, chłopak jest w szoku.

Czy Łukasz zaopiekuje się Katią i dzieckiem? O tym przekonamy się, oglądając 1454 odcinek M jak miłość, którego emisja już 17 września, o godzinie 20:55 w TVP 2. 

NAJNOWSZE