M jak miłość: odc. 1618 - streszczenie. W Grabinie wybuchnie skandal z udziałem Budzyńskich

2021-11-28 12:58 ek
M jak miłość
Autor: fot. MTL Maxfilm

M jak miłość to uwielbiany serial przez polskich widzów, który gości na antenie TVP 2 od wielu lat. Co wydarzy się w życiu bohaterów w odcinku numer 1618? W Grabinie wybuchnie skandal, a to wszystko z udziałem Budzyńskich, którzy traktują siedlisko jak swój azyl i uciekają tam przed problemami z Warszawy. Jednak w kolejnym odcinku M jak miłość czeka ich spory szok.

M jak miłość: odc. 1618 - streszczenie. Budzyńscy (Anna Mucha i Krystian Wieczorek) traktują siedlisko jak swój azyl i uciekają do Grabiny przed problemami z Warszawy. Ale w kolejnym odcinku „M jak Miłość” - numer 1618 - czeka ich spory szok. Zakochani, szczęśliwi, spacerując po swoim ogrodzie Magda z Andrzejem dadzą się ponieść namiętności… nieświadomi, że ich igraszki obserwuje ktoś trzeci. A kilka godzin później nagranie ich małżeńskiej „zabawy” trafi do Internetu! Filmik zostanie zamieszczony na stronie sołectwa z podpisem, który nie będzie zostawiał żadnych wątpliwości: „Nocne igraszki nowych właścicieli siedliska... Państwo z Warszawy na łonie natury”. Materiał obejrzy ponad stu lokalnych mieszkańców i w Grabinie wybuchnie prawdziwy skandal. Aż w końcu, zbulwersowana, Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) doniesie o wszystkim nowym sąsiadom…

- Ja… nie wiem, jak to powiedzieć... Może pokażę! Godzinę temu ktoś anonimowy umieścił ten filmik na naszej stronie… 

Budzyński wybuchnie od razu złością – i postanowi działać.

- Ktoś tu był w nocy, obserwował nas... To nie są żarty! Jeszcze dzisiaj znajdę jakąś firmę, która założy nam system alarmowy i kamery!

Magda podejdzie jednak do sprawy z dystansem… i z humorem.

- Uuuu, mecenasie... będziemy mieli jeszcze więcej pikantnych nagrań?

- Magda, to nie jest śmieszne!(…) Znajdę tego podglądacza…

- I podziękujesz mu za... uwiecznienie tej chwili?

- Zaraz po tym, jak załatwię go w sądzie…

Kto okaże się w końcu "podglądaczem"… i czy Andrzej zdoła odpłacić mu pięknym za nadobne? Emisja M jak miłość jak zawsze od poniedziałku do wtorku o godz. 20:55 - tylko na antenie TVP2… Zapraszamy!

Koszmarna bijatyka na planie M jak miłość! Zamieszany jest nawet Budzyński! - ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE