M jak miłość - Marcin i Iza. Co dalej z ich małżeństwem? Widzowie będą świadkami rozwodu?

2021-09-22 15:55 Adrian Rybak
M jak miłość
Autor: materiały TVP

M jak miłość to serial, który pomimo wielu lat emisji, cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Aktualnie jednym z najchętniej śledzonych wątków jest małżeństwo Marcina i Izy Chodakowskich. Dla fanów tej pary mamy złe informacje. W ich związku dojdzie do poważnego kryzysu, który może zakończyć się rozwodem.

M jak miłość - Marcin i Iza. Co dalej z ich małżeństwem? Widzowie będą świadkami rozwodu? M jak miłość to opowieść o trzypokoleniowej rodzinie, której protoplastami byli nieżyjący już Lucjan oraz wdowa po nim Barbara Mostowiak. Para doczekała się gromadki dzieci: Małgosi, Marka, Marty oraz Marysi, która jest córką Barbary i nieżyjącego już Łagody. Mimo że starzy Mostowiakowie wiedli szczęśliwe życie, raczej pozbawione kłótni i nieszczęść, ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem jest oczywiście tytułowa miłość, która w tym serialu ma wiele barw... Jeden z ulubionych wątków widzów to związek Marcina i Izy, których teraz czeka poważny kryzys. Wszystko wydarzy się w 1603. odcinku, który będzie można obejrzeć w poniedziałek 4.10.2021.

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

M jak miłość - Marcin i Iza wezmą rozwód?

Kryzys w związku Chodakowskich wejdzie w najgorszą fazę. Dojdzie do kolejnych kłótni, tym razem nawet o dzieci. Iza stwierdzi, że nie jest w stanie wytrzymać tej sytuacji i odejdzie z domu i zacznie otwarcie mówić o rozwodzie. Marcin zarzuci Izie, że rozbiła rodzinę. - Tak samo, jak z rozwodem, zadecydowałaś za nas oboje! Teraz sama chcesz decydować o przyszłości dzieci! A przecież nadal jesteśmy rodziną! - powie Chodakowski.

M jak miłość - sukces serialu

M jak miłość zostało napisane przez Ilonę Łepkowską i Tadeusza Lampkę. Produkcją serialu zajęła się Telewizja Polska. Początkowo serial emitowano w soboty o godzinie 16.30. Sukces był jednak tak wielki, że od 30. odcinka postanowiono pokazywać dwa odcinki tygodniowo, o godzinie 20:00 we wtorki i środy. Później zmieniono emisję na poniedziałki i wtorki. To właśnie w Emce rozpoczynały swoje kariery takie gwiazdy jak Małgorzata Kożuchowska, Kacper Kuszewski, Joanna Koroniewska, Katarzyna Cichopek, Anna Mucha czy bracia Mroczek.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE