M jak miłość

i

Autor: TVP VOD M jak miłość - niespodziewana śmierć w serialu.

M jak miłość - Budzyński zginie na Ukrainie? Szokujący zwrot akcji w serialu!

2023-01-31 12:49

M jak miłość znów może zaskoczyć widzów niespodziewanym zwrotem akcji. Przez wiele lat widzowie pożegnali się już z wieloma bohaterami, a śmierć niektórych z nich przeżywała cała Polska. Teraz z obsady może zniknąć Krystian Wieczorek, który gra Andrzeja Budzyńskiego. Grana przez niego postać może zginąć na Ukrainie!

M jak miłość pożegna kolejną ważną postać? Wiele razy widzowie oglądali już odejścia aktorów z popularnego serialu. Z produkcji zrezygnowali już między innymi Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska, Agnieszka Sienkiewicz czy Kacper Kuszewski. Czy teraz z fenomenem Telewizji Polskiej pożegna się Krystian Wieczorek? W nadchodzących odcinkach M jak miłość ma dojść do sytuacji, która zamrozi krew w żyłach wielu fanów. Postać grana przez Wieczorka pojedzie do Ukrainy w szczytnym celu. Andrzej będzie chciał odnaleźć tam rodzinę małej Nadii. Ma tam dojść do tragedii. Czy Budzyński faktycznie umrze?

Hubert Urbański zagrał w serialu! W obsadzie znany raper, influencer i nie tylko

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

M jak miłość - Andrzej Budzyński umrze?

Według informacji podawanej przez media, Andrzej Budzyński może zginąć podczas swojego pobytu na Ukrainie. Powodem jego śmierci nie byłaby jednak wojna, a nieszczęśliwy wypadek. Budzyński ma być uczestnikiem wypadku autokaru. Do tej pory nie potwierdzono, czy postać faktycznie zginie. Widzowie dowiedzą się tego podczas emisji 1708. odcinka. Kiedy go oglądać?

M jak miłość - odcinek 1708. Kiedy oglądać?

Z ramówki Telewizji Polskiej wynika, że odcinek 1708 zostanie wyemitowany w poniedziałek 13 lutego 2023 roku. Emisja jak zawsze na antenie telewizyjnej Dwójki o godzinie 20:55. Po zakończeniu emisji odcinek dostępny będzie też w TVP VOD.