M jak miłość - Ania popadnie w rozpacz! Powie rodzinie o swoich miłosnych problemach?

2021-09-27 14:54 Adrian Rybak
M jak miłość
Autor: materiały TVP

M jak miłość to serial, który pomimo wielu lat emisji, cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Aktualnie jednym z najchętniej śledzonych wątków są rozterki miłosne Ani, córki Mart. Dla fanów tej pary mamy ważne informacje. Ania nie będzie w stanie wytrzymać sytuacji i wybuchnie. Czy jej rodzina dowie się o problemach nastolatki?

M jak miłość - Ania popadnie w rozpacz! Powie rodzinie o swoich miłosnych problemach? M jak miłość to opowieść o trzypokoleniowej rodzinie, której protoplastami byli nieżyjący już Lucjan oraz wdowa po nim Barbara Mostowiak. Para doczekała się gromadki dzieci: Małgosi, Marka, Marty oraz Marysi, która jest córką Barbary i nieżyjącego już Łagody. Mimo że starzy Mostowiakowie wiedli szczęśliwe życie, raczej pozbawione kłótni i nieszczęść, ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem jest oczywiście tytułowa miłość, która w tym serialu ma wiele barw... Jednym z najciekawszych wątków nowego sezonu serialu M jak miłość są rozterki miłosne Ani. Co wydarzy się wkrótce? Okazuje się, że jej sytuacja dojdzie do limitu. Co wydarzy się w 1602. odcinku, który będzie można obejrzeć 28 września 2021?

M jak miłość, odcinek 1601. Paweł załatwi nachalnego adoratora Franki! To nie jego powinien się bać - jest Jarek, ale Krzysiek też się koło niej kręci

M jak miłość - rozpacz Ani

Ania nie będzie w stanie pogodzić się z odsunięciem Adama z funkcji wychowawcy jej klasy. Do doprowadzi do wielkiej rozpaczy. Nastolatka ostatecznie postanowi wyjawić rodzinie swój problem. - Przepraszam, nie wiem, co we mnie wstąpiło... Ja po prostu... nie mogłam się z tym pogodzić, że Adam się ode mnie odsunął... Przestał być wychowawcą naszej klasy, nie przygotowuje mnie już do olimpiady, unika mnie... Myślałam, że mam to pod kontrolą, ale to nieprawda. Zakochałam się... Tak głupio, tak beznadziejnie... I kompletnie sobie z tym nie radzę! - powie zdruzgotana Ania. Doprowadzi to do kłótni pomiędzy Budzyńskimi.

M jak miłość - sukces serialu

M jak miłość zostało napisane przez Ilonę Łepkowską i Tadeusza Lampkę. Produkcją serialu zajęła się Telewizja Polska. Początkowo serial emitowano w soboty o godzinie 16.30. Sukces był jednak tak wielki, że od 30. odcinka postanowiono pokazywać dwa odcinki tygodniowo, o godzinie 20:00 we wtorki i środy. Później zmieniono emisję na poniedziałki i wtorki. To właśnie w Emce rozpoczynały swoje kariery takie gwiazdy jak Małgorzata Kożuchowska, Kacper Kuszewski, Joanna Koroniewska, Katarzyna Cichopek, Anna Mucha czy bracia Mroczek.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE