M jak miłość - Agnieszka wróci do Grabiny? Magdalena Walach ponownie w obsadzie!

2021-04-22 14:22 Adrian Rybak
M jak miłość
Autor: materiały TVP

M jak miłość to serial, w którym wystąpiło wiele polskich gwiazd. Niektórzy po wielu latach pracy na planie zdecydowało się odejść, ale część z nich po jakimś czasie wróciła. Tak było między innymi w przypadku Anny Muchy. Teraz kolejna aktorka wróci na plan Emki. To Magdalena Walach, która w serialu wcielała się w postać Agnieszki.

M jak miłość już wkrótce zaserwuje fanom serialu nowy zwrot akcji. Jakiś czas temu z serialem pożegnała się Magdalena Walach, która grała Agnieszkę - kobietę powiązaną z rodziną Chodakowskich. Miała zarówno fanów, jak i przeciwników. Teraz ma powrócić do serialu. Jak poinformował portal internetowy Plejada, aktorka pojawiła się na planie serialu. To byłby trzeci serial Magdaleny Walach w krótkim czasie. Niedawno przyjęła rolę w Stuleciu niewinnych, a dodatkowo nadal gra w Komisarzu Alexie. Powrót Agnieszki z pewnością wywołałby wiele emocji. Przypominamy, że wątek Agnieszki zakończył się po jej nieudanym związku z Olkiem. Wtedy wyjechała z dzieckiem do Szczecina. Jej powrót z pewnością wywróciłby życie Olka do góry nogami. Czy jest szansa na ponowny związek? A może Agnieszka znajdzie nową miłość?

M jak miłość, odcinek 1585 ZWIASTUN. Ula i Bartek wpadną z narkotykami. Kinga zamknie bistro i wystawi Frankę?

Magdalena Walach - wiek, wzrost, dzieci, mąż, seriale

Magdalena Walach urodziła się 13 maja 1976 roku w Raciborzu. Ma więc 44 lata. Według nieoficjalnych informacji ma 163 centymetry wzrostu. Jej mężem jest aktor filmowy i serialowy Paweł Okraska. Razem mają syna Piotra, który urodził się w 2006 roku. Walach wystąpiła w takich serialach jak Tancerze, Twarzą w twarz, Usta ust. Wygrała też Taniec  gwiazdami.

M jak miłość - sukces serialu

M jak miłość zostało napisane przez Ilonę Łepkowską i Tadeusza Lampkę. Produkcją serialu zajęła się Telewizja Polska. Początkowo serial emitowano w soboty o godzinie 16.30. Sukces był jednak tak wielki, że od 30. odcinka postanowiono pokazywać dwa odcinki tygodniowo, o godzinie 20:00 we wtorki i środy. To właśnie w Emce rozpoczynały swoje kariery takie gwiazdy jak Małgorzata Kożuchowska, Kacper Kuszewski, Joanna Koroniewska, Katarzyna Cichopek, Anna Mucha czy bracia Mroczek.

NAJNOWSZE