M jak miłość 7.09.2020 - dlaczego nie ma? Kiedy odcinek 1523?

2020-09-07 15:42 AW
M jak miłość
Autor: Materiały Prasowe

M jak miłość wraca w końcu po wakacyjnej przerwie, a na bohaterów serialu będzie czekało wiele emocjonujących wydarzeń! Asia (Barbara Kurdej-Szatan) nagle zacznie się źle czuć i okaże się, że jest w ciąży. Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel) czeka spory szok, gdy do jego życia wkroczy teściowa, Iwona (Hanna Śleszyńska). Kolejne zmiany czekają też Marcina (Mikołaj Roznerski) oraz Izę (Adriana Kalska), bo Chodakowska zacznie nową karierę w popularnym wydawnictwie.

M jak miłość 7.09.2020 - dlaczego nie ma? Kiedy odcinek 1523? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które nie mogą doczekać się powrotu serialu po wakacyjnej przerwie. Ostatni odcinek telenoweli Telewizji Polskiej został wyemitowany 26 maja 2020 roku. Kiedy serial wróci do emisji i dlaczego pierwszego odcinka nie zobaczymy 7 września?

M jak miłość 7.09.2020 - dlaczego nie ma? Kiedy odcinek 1523?

Odpowiedzi na to pytanie szuka wielu fanów serialu. Widzowie mieli nadzieję, że nowy sezon rozpocznie się od poniedziałku 31 sierpnia, jednak czekało na ich spore rozczarowanie. Stacja poinformowała, że pierwszy odcinek po przerwie zostanie wyemitowany dopiero we wtorek 8 września o godzinie 20:55. W poniedziałek 7 września o godzinie 20:40 na antenie TVP2 będzie można obejrzeć film Czym chata bogata. Od przyszłego tygodnia, czyli od 14 września, odcinki M jak miłość będą emitowane bez zmian w poniedziałki i wtorki.

Kurdej-Szatan znika z "M jak miłość". Joanna Konieczna-Krzyżaniak z superseriale.pl, wyjaśnia dlaczego [HOT]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE