M jak miłość 22-23 kwietnia: streszczenie. To się wydarzy w odcinkach 1799 i 1800

i

Autor: TVP M jak miłość 22-23 kwietnia: streszczenie. To się wydarzy w odcinkach 1799 i 1800

Polskie seriale

M jak miłość 22-23 kwietnia: streszczenie. To się wydarzy w odcinkach 1799 i 1800

2024-04-22 10:26

“M jak miłość” - co się wydarzy w tym tygodniu? Prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków 1799 i 1800, które ukażą się w dniach 22 i 23 kwietnia 2024 roku.

M jak miłość 1799 - streszczenie odcinka (22 kwietnia)

Kama, mimo początkowych wątpliwości, przeprowadza się do Marcina, korzystając z pomocy Ani, Erwina i Roberta. Wieczorem Chodakowski - razem z dziećmi - wita radośnie ukochaną w nowym domu. Wybrankę syna akceptuje także Aleksandra, choć dopiero po ostrej sprzeczce z Erwinem. Ania postanawia spędzić noc z Robertem. Gdy jednak odkrywa, że mężczyzna ma w domu broń, ucieka nagle bez słowa. Z kolei Erwin daje ostatecznie kosza Brygidzie, gdy ta robi mu niespodziankę i odwiedza go w Warszawie. A ich rozstanie widzi Aleksandra. Justyna wyznaje Kasi, że chce uniknąć więzienia i po urodzeniu dziecka planuje uciec za granicę razem z Krzysztofem. Olek zaczyna w pracy ostro rywalizować z Wojtkiem, co dostrzega Argasiński. Zaniepokojony profesor prosi o interwencję Anetę, która zaprasza Majera do domu na kolację. A gdy obaj chirurdzy zaczynają się kłócić, Chodakowska wybucha, co doprowadza w finale do ich rozejmu. Znając bowiem temperament gospodyni, żaden z mężczyzn nie chce się jej narazić.

M jak miłość 1799 - której nowy odcinek? (premiera i emisja)

1799. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany w poniedziałek 22 kwietnia 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

M jak miłość 1800 - streszczenie odcinka (23 kwietnia)

Dima, dzięki wspólnej opiece nad Nadią, na nowo zaprzyjaźnia się z Budzyńskim i obaj w końcu decydują się na szczerą rozmowę o miłości Ukraińca do Madzi. Poza tym Julia zdradza Budzyńskiemu, że odnalazła barmana, którego szukał Rotkiewicz. Prawnicy jadą do kryjówki "zaginionego" i przekonują go do współpracy z policją. Okazuje się jednak, że nagranie zabrane przez mężczyznę z baru jest słabej jakości i może nie wystarczyć do skazania kierowcy, który zabił rodzinę Rotkiewicza. Weronika prosi Kamila, by zgodził się na opiekę naprzemienną nad Polą, ale ten zdecydowanie odmawia. Z kolei Anita zaprasza Annę na rodzinną kolację, która przebiega zaskakująco miło. Mieszkańcy Deszczowej coraz bardziej się niepokoją, bo w pobliskich domach dochodzi do kolejnych włamań i w efekcie Kamil, Piotrek, Adam oraz Wiesiek spotykają się, by ustalić, jak zapewnić w okolicy bezpieczeństwo. Później Werner idzie na nocny patrol, podczas którego uznaje przez pomyłkę Wieśka za złodzieja. Ostatecznie rodzina Zduńskich spokojnie zasypia nieświadoma, że ich dom jest z ukrycia obserwowany.

M jak miłość 1800 - której nowy odcinek? (premiera i emisja)

1800. odcinek “Emki” zostanie wyemitowany we wtorek 23 kwietnia 2024 roku, o godz. 20:55, na antenie TVP2. 

SPRAWDŹ TEŻ: Oto 5 najlepszych polskich seriali kostiumowych. Te produkcje po prostu TRZEBA obejrzeć

Quiz o M jak Miłość. Znasz wykształcenie Mostowiaków?

Pytanie 1 z 10
Marek Mostowiak ma wykształcenie
Anna Szymańczyk to filmowa Oliwka. Jak wspomina pracę na planie Nic na siłę?