M jak miłość 2019 w Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. Od kiedy i do kiedy przerwa w emisji?

2019-12-03 11:57
M jak miłość odcinki 1461-1462
Autor: Artrama

Serial M jak miłość jak co roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia emisja serialu zostanie na jakiś czas wstrzymana. Kiedy produkcja powróci na antenę TVP2? Wszystkie szczegóły w artykule poniżej.

M jak miłość 2019 w Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. Od kiedy i do kiedy przerwa w emisji? Święta to wyjątkowy czas, podczas którego stacje telewizyjne przerywają emisje ulubionych seriali i pokazują świąteczne produkcje. Tak też będzie teraz. Kiedy dokładnie powróci ulubiony serial polaków? Czy będzie emisja M jak miłość w Nowy Rok? Sprawdź, co wiemy na temat emisji M jak miłość w okresie Bożego Narodzenia. 

M jak miłość - przerwa świąteczna 2019

M jak miłość to najpopularniejszy serial w polskiej telewizji. Emitowany jest w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55 na antenie TVP2. Jak co roku czeka nas jednak przerwa świąteczna w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku. W jakich dniach dokładnie nie będziemy mogli zobaczyć ulubionego serialu? W tym roku wigilia wypada we wtorek 24 grudnia. Już wtedy nie zobaczymy M jak miłość. Jest duże prawdopodobieństwo, że 30 i 31 grudnia także TVP2 wstrzyma emisję odcinków popularnej Emki. Produkcja powinna powrócić na ekrany telewizorów we wtorek, 7 stycznia 2019 roku.

NAJNOWSZE