M jak miłosć 1595 - data premiery nowych odcinków. Kiedy w TVP2 i VOD?

2021-05-25 11:34 PK
M jak miłość
Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość - kiedy nowe odcinki po wakacjach 2021? Fanów najpopularniejszego serialu w Polsce czeka kilkumiesięczna przerwa wakacyjna w emisji "Emki". Losy bohaterów kończą się na odcinku 1594. Kiedy produkcja ponownie zagości na antenie TVP2 i VOD TVP?

M jak miłość sezon 21 zakończy się w poniedziałek, 31 maja 2021. W ostatnich odcinkach życie Mostowiaków i Zduńskich wywróci się do góry nogami. Jak co roku Telewizja Polska robi przerwę w emisji M jak miłość. Każdy z sezonów ma około 70-80 odcinków, które możemy oglądać od września do czerwca kolejnego roku. Nie inaczej będzie tym razem. M jak miłość odcinek 1595 zostanie wyemitowany najprawdopodobniej na początku września 2021.

M jak miłość to serial emitowany od 2000 roku wciąż znajduje się w czołówce pod względem oglądalności. To opowieść o trzypokoleniowej rodzinie, której protoplastami byli nieżyjący już Lucjan oraz wdowa po nim Barbara Mostowiak. Para doczekała się gromadki dzieci: Małgosi, Marka, Marty oraz Marysi, która jest córką Barbary i nieżyjącego już Łagody. Mimo że starzy Mostowiakowie wiedli szczęśliwe życie, raczej pozbawione kłótni i nieszczęść, ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem jest oczywiście tytułowa miłość, która w tym serialu ma wiele barw... W serialu występują m.in.:

  • Teresa Lipowska – Barbara Mostowiak
  • Małgorzata Pieńkowska – Maria Zduńska obecnie Maria Rogowska
  • Rafał Mroczek – Paweł Zduński
  • Marcin Mroczek – Piotr Zduński
  • Katarzyna Cichopek – Kinga Zduńska
  • Anna Mucha – Magda Marszałek obecnie Magda Budzyńska
  • Mikołaj Roznerski – Marcin Chodakowski
  • Barbara Kurdej-Szatan – Joanna Chodakowska
M jak miłość. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski okłamali widzów. To najtrudniejszy czas w ich życiu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE