M jak miłość 1591 streszczenie. Miłosny "trójkąt" w serialu. Ania i Magda wzdychają do Adama

2021-05-17 12:31 PK
M jak miłość
Autor: MTL Maxfilm

M jak miłość odcinek 1591 streszczenie szczegółowe. Po bójce z Bosackim Marcin jedzie z Budzyńskim na policję i dowiaduje się, że przez ten incydent może trafić do więzienia, bo prokurator zdecydował się go oficjalnie oskarżyć. Joasia wraca w końcu z Wojtkiem do Polski i postanawia zamieszkać u Michała do czasu, aż Kamil wyprowadzi się z jej domu. Z kolei Magda znów spotyka się z Adamem, który jest nią coraz bardziej oczarowany. Ania ma za to w szkole coraz większe kłopoty, gdyż Damian odkrywa, że zerwała z nim, bo zakochała się w nowym nauczycielu.

M jak miłość 1592 streszczenie. W kolejnym odcinku "Emki" Asia (Barbara Kurdej-Szatan) wróci w końcu z Wojtkiem (Feliks Matecki) z Francji – ku radości Michała (Paweł Deląg).

 • Wreszcie! Już myślałem, że się nie doczekam… Ale ty, Wojtek, urosłeś... Daję słowo! Wyjechał chłopiec, wrócił… facet!

A gdy Chodakowska wyzna, że na razie nie ma gdzie się zatrzymać – bo w jej domu wciąż mieszka Kamil – pisarz od razu zaprosi ją do siebie.

 • Chcę, żebyś miała pewność, Joasiu... To cię do niczego nie zobowiązuje. Jesteśmy - tak, jak chciałaś - przyjaciółmi. A co będzie dalej, co nam los przyniesie... tego nie wie nikt...

Czy na Wietrznej rozkwitnie na nowo miłość? Tymczasem Marcin (Mikołaj Roznerski) w premierowym odcinku zostanie oficjalnie oskarżony o pobicie Bosackiego (Dariusz Kordek).

 • Czy przyznaje się pan do zarzucanego mu czynu?
 • Tak, uderzyłem Bosackiego, ponieważ zostałem sprowokowany! Zna pan sprawę… Bosacki szerzy obrzydliwe plotki na mój temat, a właściwie na temat mojej żony… Kłamstwa, pomówienia...
 • Cóż, prywatnie pana rozumiem. Ale musi pan mieć świadomość, że prokurator nie będzie taki wyrozumiały…

Budzyński (Krystian Wieczorek) cały czas będzie go wspierał, ale to nie wystarczy, by Chodakowski uniknął kłopotów. I w finale prawnik uprzedzi chłopaka, że grozi mu aż pięć lat więzienia.

 • Wiem, że ten sukinkot cię sprowokował. Zasłużył na to, co go spotkało, mówię to z ręką na sercu… Wystąpię o zakaz zbliżania się dla niego – do ciebie, do Izy i do dzieci… Ale musisz mi obiecać, że nie zrobisz już nic głupiego. Ten typ tylko na to czeka…

A kilka godzin później Marcin znów ruszy do „akcji” – i tym razem rzuci się z pięściami na Michała! Jaką cenę zapłaci w końcu za swoją zazdrość?

M jak miłość odcinek 1591 ZWIASTUN. Marcin pobije Michała! Zobaczy go z nagą Joasią

Za to w finale: miłosna burza u juniorów! W nowym tygodniu Ania (Gabriela Świerczyńska) nadal będzie wzdychać w szkole do Adama (Wojciech Świeściach), coraz bardziej „zakochana”. Damian (Oliver Proctor) wykradnie w końcu jej telefon i odkryje, że dziewczyna wysyła do Wareckiego romantyczne wyznania. A gdy jej tajemnica wyjdzie na jaw, nastolatka wybuchnie.

 • Co ty wyprawiasz? Grzebiesz w moim telefonie?! Oddaj to!
 • Zachowujesz się jak gówniara, narzucasz się nauczycielowi! Odbiło ci?!
 • Nienawidzę cię! Jesteś zwykłym gnojkiem!

Kilka godzin później – w barze Otara - Magda (Anna Mucha) będzie za to świadkiem kłótni Damiana z Basią (Gabriela Raczyńska) i Jaśkiem (Staszek Dusza). Przyjaciele uznają, że kolega nie miał prawa nikogo „szpiegować”, a zwłaszcza swojej „byłej”.

 • Naprawdę, odwala ci, stary… Grzebiesz w jej telefonie, kontrolujesz ją… Miała prawo się wkurzyć, zwłaszcza, że nie jesteście już razem...

A chłopak - wzburzony – zdradzi później Budzyńskiej największy sekret Ani...

 • Powiesz mi, o co chodzi?
 • O co?! Anka zakochała się w poloniście, całkiem jej odwaliło, wysyła mu liściki, wiersze, narzuca mu się… Ale wszyscy uważają, że to ja jestem czubem!

Wieczorem, gdy Magda spróbuje o tym z nastolatką porozmawiać, ta wszystkiemu jednak zaprzeczy.

 • To jakieś bzdety, odwaliło mu z zazdrości! Chyba mu nie wierzysz?! Ja tylko chcę wziąć udział w olimpiadzie polonistycznej, naprawdę mi na tym zależy… I cieszę się, że ktoś mnie docenił… A Damian kompletnie tego nie rozumie!

A podczas kolejnej wizyty w szkole... Budzyńska odkryje w końcu, że feralnym polonistą, który zawrócił Ani w głowie, jest Adam. I że dziewczyna ma coraz większe problemy.

 • Niestety, inni nauczyciele zgłaszają, że Ania opuściła się w nauce, nagminnie się spóźnia. Rano rozmawiałem z nią o tym, obiecała, że się poprawi, zawarliśmy umowę i... poszła na wagary. Zakładam, że to częste w tym wieku problemy sercowe...
 • To mądra i bardzo fajna dziewczyna... I nawet, jeśli przydarzyła jej się jakaś nieszczęśliwa miłość… na pewno sobie z tym poradzi.

Ania wzdycha po cichu do Adama... za to Warecki wciąż ma słabość do Magdy. Co wyniknie z tego „trójkąta”? Odpowiedź wkrótce... tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE