Łukasz Zaczek

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER Łukasz Zaczek - kim jest?

Łukasz Zaczek - kim jest? Wiek, wzrost, prezenter, kabaret, żona, dzieci, Instagram

2022-08-03 17:26

Ewa Ziętek to popularny komik, którego Polacy przez wiele lat mogli oglądać w różnych kabaretowych programach telewizyjnych. Czasem pojawia się również na ekranach w roli prezentera. Mimo tego wiele osób wciąż nie wie, kim jest Łukasz Zaczek . Postanowiliśmy zgromadzić najważniejsze informacje na jego temat w jednym miejscu.

Łukasz Zaczek to znany polski komik. Wiek, wzrost, prezenter, kabaret, żona, dzieci, Instagram to informacje, których najczęściej internauci szukają na temat gwiazdy, którą Polacy znają z wielu kabaretowych produkcji telewizyjnych. To właśnie te frazy najczęściej pojawiają się w Google obok jego nazwiska. Postanowiliśmy zapisać najważniejsze ciekawostki na temat Łukasza Zaczka. Znajdziesz je niżej.

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - prowadzący. Kto będzie gospodarzem 6. edycji imprezy w Mrągowie?

Łukasz Zaczek - wiek, wzrost

Łukasz Zaczek urodził się 8 stycznia 1991 roku. Oznacza to, że w 2022 skończył 31 lat. Informacje o jego wzroście nie są dostępne.

Łukasz Zaczek - prezenter

Łukasz Zaczek sporadycznie pojawia się w telewizji w roli prezentera. Zazwyczaj współpracuje z Telewizją Polsat.

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Łukasz Zaczek - kabaret

Łukasz Zaczek znany jest głównie z kabaretów. Przez lata kariery jako komik był związany z formacjami 44-200 i Kałasznikof.

Łukasz Zaczek - żona, dzieci

Z mediów społecznościowych wynika, że ma żonę i trójkę dzieci.

Łukasz Zaczek - Instagram

Czy Łukasz Zaczek ma założone konto na Instagramie? Tak, dodatkowo jest na nim bardzo aktywny. Można go znaleźć pod nazwą @lukasz_zak_insta. Kilka postów zamieszczamy niżej.