Łukasz Stec z 8 wspaniałych: wiek, dzieci, zainteresowania. Kim jest uczestnik programu TVP?

2020-03-26 10:54
Łukasz Stec
Autor: Materiały prasowe

Kim jest Łukasz Stec z programu 8 wspaniałych? Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się interesuje? W jakim wieku ma syna? Przedstawiamy sylwetkę Łukasza!

Ośmiu Wspaniałych to nowy program Telewizji Polskiej, w którym ośmiu mężczyzn podejmie niełatwą próbę zmiany swojego życia. Program poprowadzi Marta Manowska, która jak nikt inny potrafi rozmawiać o uczuciach. W trakcie 10 odcinków będziemy obserwować zmagania uczestników z własnymi ograniczeniami, demonami przeszłości, słabościami, tęsknotą za rodziną, utraconą miłością, czy odrzuceniem ze strony najbliższych. Jednym z uczestników programu TVP jest Łukasz Stec. Poznajcie go bliżej!

8 wspaniałych - Łukasz Stec

Łukasz (32 lata) pochodzi z Rzeszowa. Aktualnie poszukuje pracy, ale ma doświadczenie w pracy jako magazynier i kierowca ciężarówek. To prawdziwy mól książkowy, lubi czytać zwłaszcza książki o dążeniu do doskonałości. W teorii wie wszystko, ale ma problem z zastosowaniem tej wiedzy w życiu. Łukasz właśnie zakończył 16-letni nieformalny związek, z którego ma 4-letniego syna. Syn jest dla Łukasza oczkiem w głowie. To właśnie dla niego Łukasz jest w stanie zachować poprawne stosunki z dziewczyną, która zdradziła go emocjonalnie. Łukasz wie, jak ważna jest relacja ojciec – syn, bo bardzo mu jej brakowało w dzieciństwie. Ojciec Łukasza był przewlekle chory, był przykuty do łóżka. Łukasz marzy o tym, aby jego relacje z synem były jak najbliższe. Dla syna zdecydował się dalej mieszkać w tym samym mieszkaniu z byłą partnerką. W wolnym czasie Łukasz łowi ryby – uwielbia karpie, które zawsze po złowieniu wypuszcza na wolność.

8 wspaniałych - wszyscy uczestnicy

M jak miłość. Kiedy prawdziwy ślub Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego? Ślub Izy i Marcina to dopiero początek!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE