Ludzie i Bogowie - nowy serial TVP jak Czas honoru, Stulecie Winnych i Wojenne dziewczyny?

2020-08-07 12:16 PK
Ludzie i Bogowie
Autor: Materiały prasowe TVP

Ludzie i Bogowie to kolejna wojenna produkcja Telewizji Polskiej. Dotychczas wszystkie seriale o podobnej tematyce biły rekordy popularności. Czy Ludzie i Bogowie powtórzą sukces swoich poprzedników? Wszystko wskazuje, że tak będzie... Po więcej informacji sięgnijcie poniżej.

Czas honoru, Bodo, Stulecie Winnych czy Wojenne dziewczyny - te seriale to niekwestionowane hity Telewizji Polskiej. Każdy odcinek wymienionych produkcji śledziły miliony Polaków. W jesiennej ramówce tego roku pojawi się serial Ludzie i Bogowie, który ma szansę powtórzyć ich sukces. Serial przedstawia wydarzenia związane z oddziałem o kryptonimie „Pazur”, działającego w czasie II wojny światowej w Warszawie, w strukturach kontrwywiadu Komendy Głównej Związku Walki Zbrojnej – Armii Krajowej. Jego pierwowzorem był słynny oddział bojowy kontrwywiadu o kryptonimie „Wapiennik", który powstał w 1941 r., a jednym z jego głównych zadań była likwidacja osób skazanych wyrokami sądów podziemnych. Wydarzenia, o których mowa w serialu zainspirowane zostały prawdziwymi akcjami, o których głośno było w okupowanej Warszawie. Trzeba przyznać, że podejmowana tematyka jest niesłychanie interesująca, co dodatkowo zwiększa apetyt.

Ludzie i Bogowie - premiera serialu wojennego w TVP

Reżyserem serialu Ludzie i Bogowie jest Bodo Kox. Premiera zapowiedziana jest na jesień 2020 roku. W produkcji zagrali m.in. Jacek Knap, Dawid Dziarkowski, Marianna Zydek, Anna Karczmarczyk, Tomasz Schuchardt, Julian Świeżewski, Aleksandra Justa, Patryk Szwichtenberg.

Ludzie i Bogowie - zwiastun

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun serialu, który potwierdza, że Ludzie i Bogowie namieszają w jesiennej ramówce telewizyjnej.

Ludzie i Bogowie. ZWIASTUN nowego serialu TVP. Kiedy premiera?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE