M jak miłość po wakacjach 2021 nie wróci zbyt wcześnie! Widzowie będą rozczarowani?

2021-08-12 15:30 Alicja Wójcik
M jak miłość
Autor: Materiały TVP

Mimo że na antenie gości już od ponad 20 lat, M jak miłość to obecnie najpopularniejszy i najchętniej oglądany polski serial. Wszystkie inne produkcje zdecydowanie mogą mu pozazdrościć wyników oglądalności. Rocznie ukazuje się jeden sezon M jak miłość, który rozpoczyna się po wakacjach, a kończy późną wiosną, zwykle pod koniec maja lub na początku czerwca.

M jak miłość po wakacjach 2021 - powrót serialu nastąpi nieco później, niż oczekiwali niektórzy widzowie. A zdecydowanie jest na co czekać! W finale poprzedniego sezonu rodzina Mostowiaków przeżywa spory dramat z powodu nagłego zniknięcia Mateusza. Chłopak załamał się po zdradzie Lilki. Co więcej, po 11 latach do serialu ma powrócić Majka, w którą wciela się Laura Samojłowicz. Dawno niewidzianą bohaterkę mamy zobaczyć już w pierwszym odcinku po wakacjach!

M jak miłość po wakacjach 2021 nie wróci zbyt wcześnie! Widzowie będą rozczarowani?

M jak miłość od paru ładnych lat emitowany jest dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55. Tak ma być również w nadchodzącym sezonie. Wielu widzów miało jednak nadzieję, że powakacyjne odcinki trafią do emisji już pod koniec sierpnia, jak miało to miejsce kilkukrotnie. Niestety, na pierwszy odcinek 22. już sezonu (czyli odcinek 1595) M jak miłość trzeba będzie poczekać aż do 13 września.

M jak miłość. Matka Poli nie odpuści. Będzie nachodzić Kamila i Anitę, aż wydarzy się najgorsze
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE