Love Island 9: to ta para wygra program? Widzowie nie mają wątpliwości

i

Autor: materiały prasowe

Love Island 9

"Love Island 9" - pary, które dotarły do finału! Zaskakująca decyzja?

2024-04-12 23:28

Na widzów programu czekają wielkie emocje, a wszystko za sprawą wielkiego finału "Love Island 9". W odcinku wyemitowanym 12 kwietnia okazało się, które z par powalczą o miłość w wielkim finale "Love Island 9". Oto one!

Całkiem niedawno fani dowiadywali się, kto wystąpi w miłosnym show. Czas jednak leci nieubłaganie i lada moment poznają zwycięzców. 12 kwietnia okazało się, które pary dotarły do finału "Love Island 9". Wielki finał już w niedzielę 14 kwietnia! Kto zawalczy o główną nagrodę i miłość? Oto oni.

Love Island 9 - wśród Islanderów wytworzyła się niemiła atmosfera. Co działo się w 34. odcinku?

"Love Island 9" - to oni powalczą w finale programu

Fani miłosnego formatu nie mogli doczekać się 9. edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Teraz, nie mogą doczekać się wielkiego finału. Ostatni odcinek wzbudził wiele emocji, a widzowie zapamiętają go na pewno na długo. Kto dotarł do finału "Love Island 9"? W odcinku, który został wyemitowany 12 kwietnia wystąpili: Zuzia, Asia, Patrycja, Amanda, Ola, Daniel, Rafał, Mateusz, Jarek oraz Robert. Do wielkiego finału awansowali: Zuza i Jarek, Patrycja i Robert oraz Asia i Rafał.

Wielki finał "Love Island 9" już w niedzielę - 14.04 - o godzinie 22:00 w TV4.

„Love Island. Wyspa miłości” to program, w którym single poznają nowe osoby i łączą się w pary, by budować swoje relacje oraz uczucia. Warto dbać o swoje związki, bo single wracają do domu. Dodatkowo losy uczestników często zależą też od widzów programu. To właśnie oni, za pomocą specjalnej aplikacji decydują, kto zostaje, a kto odpada z programu. Miłosne show prowadzi od początku Karolina Gilon.

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?