Reality show

Love Island 9 - Dominika brała udział w Projekt Lady! Mamy jej stare zdjęcia

2024-04-02 13:54

9. edycja Love Island wchodzi na kolejny etap programu, który zawsze jest wyczekiwany przez widzów. Mowa o Casa Nova. Jedną z mieszkanek willi została Dominika, którą fani programów rozrywkowych mogą już kojarzyć. Występowała w innym reality show - Projekt Lady. Jak od tamtej pory się zmieniła? Mamy zdjęcia!

Love Island 9 wchodzi w decydujący etap. Na początku kwietnia rozpoczęła się Casa Nova. Uczestniczki programu opuściły willę i przeprowadziły się do innego miejsce, gdzie będą podglądały to, co robią chłopaki, którzy zostali w posiadłości. Nie będą tam jednak sami, ponieważ wprowadziły się do nich cztery nowe kobiety, których zadaniem będzie zdobycie ich serca. Uczestnicy będą mogli zdecydować, czy wybrać kogoś nowego, czy powrócić do relacji sprzed Casa Nova. Wśród dziewczyn, które zamieszkały z chłopakami, jest Dominika Jarmowszewska. To właśnie ona najbardziej zwróciła uwagę widzów, ponieważ widzieli ją już w reality show Projekt Lady. Jak się od tamtej pory zmieniła?

Uczestnicy "Top Model", którzy wystąpili w "Love Island" lub "Hotelu Paradise". Kto szukał miłości na gorącej wyspie?

Wszyscy uczestnicy 9. edycji Love Island. Zobacz ich prywatne zdjęcia

Dominika Jarmowszewska w Projekcie Lady

Dominika Jarmowszewska wystąpiła w programie Projekt Lady w 2021 roku. To show, w którym kobiety starają się zostać damami. Nie zagrzała tam długo, ponieważ odpadła jako pierwsza. Dominika mówiła wówczas, że chce "znaleźć kogoś, z kim mogłaby zacząć budować wspólną przyszłość, a także nauczyć się szacunku do samej siebie". Zdradziła też, że "marzy o rodzinie, ale póki co mężczyźni traktują ją jak dziewczynę na chwilę, z którą można się zabawić, a nie stworzyć trwały związek". Najwidoczniej od tamtej pory nie udało jej się znaleźć tego jedynego, ponieważ teraz poszukuje miłości w Love Island. Czy będzie miała szczęście? Zobaczymy wkrótce! Zdjęcia Dominiki znajdziecie w galerii niżej.