Love Island 6 - finał. Kiedy ostatni odcinek programu?

Love Island
Autor: materiał prasowy

Szósta edycja programu Love Island powoli dobiega końca. W ostatnim odcinku randkowego show ponownie zobaczymy trzy pary, które zdaniem widzów, mają największe szanse na stworzenie miłosnej relacji w prawdziwym życiu. Data finału Love Island 6 jest już znana!

Love Island 6 – finał randkowego hitu telewizji Polsat zbliża się wielkimi krokami. Po kilku tygodniach śledzenia, co dzieje się w życiu zamieszkujących willę miłości uczestników, widzowie po raz kolejny zadecydują, kto, ich zdaniem, najbardziej zasłużył na to, by sięgnąć po nagrodę główną, jaką jest 100 tysięcy złotych. O zwycięstwo w randkowym reality-show będą walczyć tym razem cztery pary. Zasady finału Love Island pozostają właściwie niezmienne. Uczestnik programu, który wylosuje w kopercie zapisaną na kartce kwotę, będzie mógł zdecydować, czy wybiera miłość czy też pieniądze. Gdy zdecyduje się na pielęgnowanie uczucia z poznanym w programie partnerem, kwota zostanie przeznaczona do podziału. Oddawanie głosów będzie natomiast możliwe w darmowej aplikacji. Data finału Love Island 6 jest już znana.

Daniel z Love Island wyznał szokującą prawdę. Natalia wymownie to skomentowała!

Czy VIKI GABOR zna stare hity DODY, AVRIL i BRITNEY?

Finał Love Island 6

Kiedy odbędzie się finał szóstej edycji Love Island? Oficjalnie wiadomo już, że emisja ostatniego odcinka programu będzie miała miejsce już w najbliższą niedzielę, 9 października. Informacja ta została potwierdzona na oficjalnych profilach społecznościowych programu Love Island. Wyspa Miłości.

Sonda
Oglądasz Love Island. Wyspa Miłości?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE