Love Island 3 - powstanie kolejna edycja Wyspy miłości w 2021 roku? Kiedy w TV?

2020-10-20 16:13 AW
Love Island 2
Autor: materiał prasowy

Płomienne romanse, przyjaźnie, układy, zdrady, dramaty, morze śmiechu i wylanych łez – to wszystko i jeszcze więcej czekało na uczestników w hiszpańskiej willi w drugiej edycji programu, która emitowana była w Polsacie jesienią 2020 roku. Produkcję można było oglądać od 31 sierpnia do 9 października, a jej zwycięzcami zostali Julia i Dominik.

Love Island 3 - powstanie kolejna edycja Wyspy miłości w 2021 roku? Kiedy możemy spodziewać się premiery nowych odcinków? Program zadebiutował w Polsacie jesienią 2019 roku, a pierwsza edycja okazała się dużym sukcesem. Stacja podjęła decyzję o przedłużeniu formatu na 2020 rok, prowadzącą drugiej edycji ponownie została Karolina Gilon.

Love Island 3 - powstanie kolejna edycja Wyspy miłości w 2021 roku? Kiedy w TV?

Polsatowski Love Island bardzo mocno porównywany jest do emitowanego w TVN programu Hotel Paradise. Mimo że jesienią 2020 równolegle emitowane były obydwa programy, jeden i drugi mógł liczyć na dobrą oglądalność. TVN poinformował jeszcze w trakcie emisji drugiej edycji Hotelu Paradise, że rozpoczyna castingi do trzeciej edycji show. Polsat jak na razie nie zdradził jednak, czy powstanie kolejny sezon Love Island. Biorąc jednak pod uwagę, jakie zainteresowanie wzbudza program, jest duża szansa, że nowe odcinki powstaną. Love Island emitowany jest jesienią, dlatego ewentualnego trzeciego sezonu powinniśmy spodziewać się w telewizji pod koniec sierpnia 2021 roku.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE