Love Island 3 - Dominika Wróbel jest weteranką reality show! Brała udział w brytyjskiej wersji Ex na plaży

2021-03-17 17:13 AW
Dominika
Autor: screen youtube.com, kanał MTV UK screen youtube.com

Po sukcesie dwóch poprzednich edycji Love Island powrócił z trzecim sezonem, który emitowany jest już od 28 lutego 2021. Ten format niezwykle przypadł do gustu polskim widzom i cieszy się bardzo dużą oglądalnością. W trzecim sezonie kolejna grupa uczestników spotkała się w bajecznej willi, a tym razem twórcy programu przygotowali dla nich także nowe zadania. Jak zwykle do mieszkańców willi dołączają także nowi uczestnicy, a jedna z nich może być niektórym widzom bardzo dobrze znana.

Love Island 3 - dla Dominik Wróbel udział w programie nie jest debiutem przed kamerami! Uczestniczka reality show Polsatu ma już za sobą uczestnictwo w bardzo podobnym programie. Jak czytamy w opisie pod wizytówką Dominiki, ma 24 lata i od kilku lat mieszka w Londynie. Uwagę mężczyzn najmocniej zwracają jej zielone oczy, kolczyki, tatuaże oraz poczucie humoru. Za swój największy sukces uważa zdanie prawa jazdy za pierwszym razem.

Love Island 3 - Dominika Wróbel brała udział w Ex na plaży

Wymarzony partner Dominiki to taki, który jest nie tylko wysportowany i przystojny, ale także otwarty na świat, nowe wyzwania i niebojący się iść w nieznane. Choć w trzeciej edycji Love Island Dominikę można oglądać dopiero od połowy marca, ma ona już za sobą występ przed kamerami. W 2018 roku była uczestniczką brytyjskiego programu Ex On The Beach, który doczekał się również swojej polskiej wersji - Ex na plaży. W brytyjskim reality show Dominika wystąpiła jako była dziewczyna Zayna Londona. Jak wynika z fragmentów programu, które można znaleźć na YouTubie, Polka mocno namieszała w Ex On The Beach, między innymi obrzucając swojego byłego ciastem! Czy równie mocno da się we znaki uczestnikom Love Island? Tego dowiemy się już niebawem.

Love Island - zwiastun 3. edycji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE