Lombard. Życie pod zastaw - sezon 8. Ile odcinków liczy?

2020-11-25 15:50 AW
Lombard. Życie pod zastaw
Autor: screen youtube.com, kanał TV Puls screen youtube.com

Lombard. Życie pod zastaw to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez widzów seriali paradokumentalnych. Produkcja pierwszy raz ukazała się w TV Puls we wrześniu 2017 roku. Przez lata widzowie bardzo zżyli się z bohaterami serialu i wyczekują na kolejne odcinki Lombard. Życie pod zastaw. Ze względu na świetną oglądalność produkcji stacja wznawia serial na nowe sezony aż dwa razy do roku - zarówno w jesiennej, jak i w wiosennej ramówce.

Lombard. Życie pod zastaw - sezon 8. Ile odcinków liczy? Poprzedni, 7. sezonu Lombardu, emitowany był nieco inaczej niż zwykle. Ze względu na pandemię koronawirusa, sezon 6. został skrócony, a jego pozostałe odcinki zostały wyemitowane dopiero jesienią 2020. Dlatego też sezon 7. rozpoczął się dopiero pod koniec września.

Lombard. Życie pod zastaw - sezon 8. Ile odcinków liczy?

Emisja ostatniego odcinka 7. sezonu Lombard. Życie pod zastaw została zaplanowana na 27 listopada. Jeszcze przed jego zakończeniem TV Puls potwierdził, że serial doczeka się także sezonu 8. który będzie można oglądać już wiosną 2021. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, w obsadzie pojawią się m.in. Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Maciej Gisman, Rita Weinar, Dominik Dąbrowski, Mateusz Murański, Małgorzata Szeptycka, Dorota Kamińska, Maciej Gisman, Iwona Domaszewicz i Marcin Borchardt. 8. sezon serialu ma składać się aż z 60 epizodów! Tak duża liczba odcinków w sezonie serialu znalazła się tylko raz - jesienią 2019 roku.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE