Lombard. Życie pod zastaw - sezon 7. Kiedy w TV Puls nowe odcinki serialu?

2020-05-22 16:01
Lombard. Życie pod zastaw
Autor: screen youtube.com, kanał TV Puls screen youtube.com

Lombard. Życie pod zastaw to uwielbiany przez widzów serial paradokumentalny emitowany na TV Puls. Produkcja ta cieszy się ogromną popularnością, a dużą tego zasługą jest fakt, że odcinki Lombardu emitowane są codziennie. Fani serialu błyskawicznie dali się wciągnąć w losy bohaterów, a także w ciekawe perypetie bardzo nietuzinkowych klientów tytułowego lombardu.

Lombard. Życie pod zastaw - sezon 7. Kiedy w TV Puls nowe odcinki serialu? Pierwszy sezon Lombardu zadebiutował w telewizji w 2017 roku, a do tej pory widzowie mogli obejrzeć już aż 294 odcinki serialu! Co więcej, produkcja ta cieszy się na tyle dużą popularnością, że TV Puls wznawia nowe sezony aż dwa razy do roku - w wiosennej i jesiennej ramówce.

Lombard. Życie pod zastaw - sezon 7. Kiedy w TV Puls nowe odcinki serialu?

Wiosną 2020 w TV Puls emitowany był szósty sezon Lombard. Życie pod zastaw. Niestety z powodu pandemii koronawirusa i braku możliwości nagrywania nowych odcinków stacja musiała przerwać prace nad serialem. Z tego powodu w wiosennej ramówce zostało wyemitowanych jedynie 38 odcinków serialu zamiast planowanych 60, a sezon zakończył się przedwcześnie 22 kwietnia.

Stacja nie ogłosiła jeszcze oficjalnie, że Lombard powróci w jesiennej ramówce. Jednak od połowy maja w ramach luzowania obostrzeń możliwy jest powrót twórców na plan filmowy. Jeśli producenci serialu zdecydowali się na kręcenie kolejnych odcinków i nie byłoby opóźnień spowodowanych pandemią, możemy spodziewać się, że siódmy sezon Lombard. Życie pod zastaw będzie emitowany już od początku września 2020 roku.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE