Lombard. Życie pod zastaw sezon 5: córka Henryka Gołębiewskiego w obsadzie! Jak wygląda pociecha Ziutka?

2019-10-18 15:19 aw
Henryk Gołębiewski
Autor: WBF

Lombard. Życie pod zastaw na TV Puls to serial, który może poszczycić się bardzo dużą oglądalnością. Ogromna w tym zasługa świetnej obsady, której udało się stworzyć bardzo lubiane postacie, dla których chce się oglądać serial. Jednym z aktorów grających w Lombard. Życie pod zastaw jest Henryk Gołębiewski, który wciela się w postać Ziutka. Okazuje się, że już niebawem dołączy do niego także córka!

Lombard. Życie pod zastaw sezon 5 - córka Henryka Gołębiewskiego dostała rolę w serialu i zagra u boku swojego taty! W jaką postać się wcieli i kiedy będziemy mogli oglądać odcinki z Różą Gołębiewską? Niewykluczone, że dziewczynka talent aktorski odziedziczyła po ojcu, który pierwsze kroki przed kamerą także stawiał w bardzo młodym wieku.

Lombard. Życie pod zastaw sezon 5 - córka Ziutka zagra w serialu

Ziutek, czyli Józef Szaniawski, w którego wciela się Henryk Gołębiewski, jest bardzo częstym klientem lombardu. Widzowie niezwykle polubili tę postać i mocno się z nią zżyli. Teraz swoich si przed kamerą będzie próbować Róża, 11-letnia córka Henryka. Jak dowiedział się Telemagazyn.pl, dziewczynka zagra gościnną rolę w serialu - wcieli się w postać Nadii Berkowskiej.

Henryk Gołębiewski także rozpoczynał karierę jako dziecko. W latach siedemdziesiątych grał w serialach dla dzieci jak Wakacje z duchami czy Podróż za jeden uśmiech. Swoją córką Różą czasem chwali się na swoim fanpage'u na Facebooku - widać, że pociecha także ma aktorskie zacięcie! Podobna do taty?

Odcinek z Różą Gołębiewską ma być wyemitowany 7 listopada.

NAJNOWSZE