Loki - kiedy premiera i gdzie obejrzeć serial? Data, obsada, zwiastun

2021-04-13 16:00 AR
Loki serial
Autor: Youtube.com/Marvel Entertainment

Loki to nowy serial Marvela, który już wkrótce będzie miał swoją premierę. Fani produkcji o superbohaterach wyczekują tego projektu, tym bardziej, że zdjęcia zapowiadają spektakularny rezultat. Pojawił się też już oficjalny zwiastun serialu oraz data premiery. Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć produkcję?

Loki to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali tego roku. Wszyscy fani historii Marvela wyczekują premier z niecierpliwością. Twórcą serialu jest Michael Waldron. Mężczyzna odpowiada za scenariusz. Historia serialu zacznie się w momencie, w którym Loki zostaje zatrzymany przez tajemniczą organizację o nazwie Time Variance Authority. Po tym podróżuje w czasie zmieniając historię ludzkości uwięziony we własnym thrillerze kryminalnym. Fabuła nawiązuje do Kradzieży Tesseraktu. Ten wątek można znaleźć w filmie Avengers: Koniec gry. Nic dziwnego więc, że fani Marvela nie mogą się doczekać. Mamy dla nich dobrą wiadomość. Data premiery jest już znana. Serial będzie można zobaczyć 11.06.2021. Odcinki zostaną umieszczone na platformie VOD Disney+. Zwiastun można zobaczyć niżej.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Loki - obsada serialu

W nowym serialu Marvela wystąpią Sophia Di Martino, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Richard E. Grant, Jaimie Alexander, Sasha Lane i Wunmi Mosaku. Tytułową rolę Lokiego zagra Tom Hiddleston. Być może w produkcji pojawi się więcej znanych twarzy, jednak na ten moment nie przekazano oficjalnych informacji w tej kwestii.

Filmy i seriale Marvela

Historie o superbohaterach są uwielbiane przez widzów na całym świecie. Stąd też wynika popularność produkcji Marvela. Najpopularniejsze filmy tego producenta to Avengers, Spider-Man, Thor, Hulk, Strażnicy Galaktyki i Capitan America. Marvel Cinematic Universe zajmuje się także tworzeniem seriali. Przykładowe tytuły to Falcon i Zimowy Żołnierz, Loki, Agenci T.A.R.C.Z.Y. i Runaways.

NAJNOWSZE