Listy do M. powracają! Czy 5. część oczaruje widzów? Kiedy premiera w kinach?

2022-08-29 13:31 Leon Pietrzak
Listy do M. 5
Autor: Materiały prasowe

Uwielbiana seria świątecznych komedii powraca! Listy do M. 5 już niedługo zadebiutują na wielkim ekranie. Do obsady wrócą nie tylko znane nazwiska, ale pojawią się również nowe twarze! Znamy również datę premiery!

Listy do M. 5 powracają i opowiedzą kolejną opowieść wigilijną. Pierwsza część pojawiła się w kinach jeszcze w 2011 roku. Na fali popularności zdecydowano się zrealizować kontynuację, która otworzyła całą serię. Tytuł każdego roku zapełnia sale kinowe, a do tej pory doczekał się łącznie czterech filmów. To było pewne, że powstanie "Piątka", która już z początkiem listopada trafi na wielkie ekrany. W najnowszej odsłonie ponownie zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Apokawixa nadchodzi! Tak wygląda pierwszy polski film o zombie

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Listy do M. 5 - o czym jest film?

Szczepan i Karina uwikłają się w bitwę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. A przy okazji, na własnej skórze, sprawdzą czy „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”. Nie zawsze kryształowy Mel stanie na drodze innego, niekoniecznie „świętego” Mikołaja, a wydarzenia z jego udziałem staną się medialną sensacją. Natomiast słabo znoszący samotność Wojciech, całkiem przypadkowo, pozna sympatycznego wigilijnego oszusta. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. „Listy do M. 5” skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak: miłość, bliskość i życzliwość, które, szczególnie teraz, są najważniejsze.

Sonda
Czekasz na "Listy do M. 5"?

Listy do M. 5 - obsada, data premiery

Kiedy premiera w kinach? Kontynuacja pojawi się już 4 listopada 2022 r. W obsadzie znalazł się: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Janusz Chabior, Jan Peszek, Aleksandra Popławska, Maria Dębska, Mateusz Banasiuk, Marianna Zydek i Bartłomiej Kotschedoff.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE