Listy do M. 4 - na ten powrót widzowie czekali aż trzy lata! Pierwszy zwiastun trafił do sieci [WIDEO]

2020-09-04 14:50 AW
Listy do M. 4
Autor: Materiały Prasowe

Nie ma Świąt bez „Listów do M.”! Kultowa seria zgromadziła w kinach łącznie blisko 9 milionów widzów i stała się nieodłączną częścią bożonarodzeniowej tradycji. Od lat w tle świątecznych przygotowaniach towarzyszą nam z ekranu bohaterowie, których wigilijne przygody doprowadzały widzów do łez – zarówno ze śmiechu jak i wzruszenia. Już tej jesieni starzy i nowi przyjaciele znów dostarczą nam niezapomnianych emocji. I

Listy do M.4 to nowa odsłona serii, której pierwsze trzy części przyciągnęły do kin blisko 9 milionów widzów. Uwielbiani bohaterowie wracają. Ich losy znów splotą się w przeddzień Bożego Narodzenia, a nowe postaci wywrócą ich życie do góry nogami. W filmie nie zabraknie także zupełnie nowych postaci!

Listy do M. 4 - pierwszy zwiastun trafił do sieci!

Gdy zbliża się Wigilia, wszystko może się zdarzyć! Nieoczekiwane zauroczenie, przerwane zaręczyny czy nieplanowane spotkanie sprawią, że bohaterowie na nowo będą musieli zdefiniować, czym jest dla nich „miłość do bliźniego”. Świat Mela, Szczepana, Kariny i Wojciecha znów stanie na głowie… Między Karolinę i Filipa wkroczy nowa kobieta, a o Rudolfa upomni się przeszłość. W tym czasie nawet nieśmiały introwertyk wyjdzie z domu, a zbuntowany pechowiec okaże się muzycznym diamentem. Święta to magia, wystarczy dać jej szansę!

QUIZ. Słynne cytaty filmowe. Nie znasz ich? Lepiej się tym nie chwal...

Pytanie 1 z 10
Robin Williams swoją radiową audycję w jednym z filmów zaczynał słowami "Good morning..."

W swoich rolach powracają Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Iza Kuna i Danuta Stenka a dołączają do nich m.in. Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha, Vanessa Aleksander, Janusz Chabior i Eryk Lubos. Odkrywając, czym jest prawdziwa miłość, bohaterowie zrozumieją, że święta rzeczywiście mogą mieć magiczną moc – moc łączenia. Dokładna data premiery Listów do M. 4 nie jest jeszcze znana.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE