Liga Mistrzów

i

Autor: Pixabay

Liga Mistrzów 2022 stream - finał. Kiedy i gdzie oglądać mecz na żywo?

2022-04-06 15:35

Liga Mistrzów to najważniejsze święto dla wszystkich fanów klubowej piłki nożnej. Największym wydarzeniem jest finał, który co roku śledzą miliony widzów. Powoli zbliżamy się do tegorocznego meczu finałowego. Kiedy się odbędzie? Gdzie będzie można go obejrzeć? Sprawdź kluczowe informacje o transmisji.

Liga Mistrzów wywołuje wiele emocji wśród polskich i zagranicznych kibiców. Fani piłki nożnej z wypiekami na twarzy śledzą kolejne mecze, trzymając kciuki za swoje ulubione drużyny. Wygrana najważniejszej ligi w Europie to marzenie każdego piłkarza, który gra w europejskich klubach. Choć Liga Mistrzów to miesiące wielu emocjonujących spotkań, najważniejszy jest finał. Nawet osoby, które nie śledzą rozgrywek przez cały sezon, często decydują się na obejrzenie meczu finałowego. Odliczanie do ostatniego spotkania Ligi Mistrzów 2022 już się rozpoczęło. Sprawdź datę wydarzenia oraz informacje o transmisji w Polsce.

Mundial 2022 - gdzie odbywały się i kto wygrywał poprzednie mistrzostwa świata? [LISTA]

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ
Sonda
Czekasz na finał tegorocznej Ligi Mistrzów?

Liga Mistrzów 2022 - transmisja w TV i ONLINE

Informacja o transmisji finałowego meczu Ligi Mistrzów 2022 z pewnością interesuje wszystkich kibiców. W Polsce spotkanie będzie można śledzić zarówno w telewizji jak i w internecie. W TV mecz transmitowany będzie na antenach stacji TVP1 i TVP Sport. Z kolei w internecie stream dostępny będzie na stronie sport.tvp.pl.

Liga Mistrzów 2022 - FINAŁ. Kiedy i gdzie?

Wiadomo już, kiedy i gdzie odbędzie się finał Ligi Mistrzów 2022. Ostatni mecz zostanie rozegrany w sobotę 28 maja o godzinie 21:00. Początkowo na miejsce spotkania wybrano Stadion Łużniki w Moskwie, jednak zmieniono lokalizację na arenę Stade de France na przedmieściach Paryża.