LEGO Masters - prowadzący. Kto poprowadzi nowy program TVN?

2020-06-29 15:25 kg
Marcin Prokop
Autor: wbf

LEGO Masters to nowy program stacji TVN, który wkrótce zadebiutuje na ekranach naszych telewizorów. Uczestnicy show będą musieli stworzyć z klocków LEGO skomplikowane konstrukcje, a do ich dyspozycji będzie ponad dwa miliony klocków! Każde kolejne wyzwania, przed którymi będą stawać, będą ukazywać ich wyobraźnię, techniczne umiejętności oraz kreatywność. Kto poprowadzi program LEGO Masters? Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl

LEGO Masters - prowadzący. Kto poprowadzi nowy program TVN? LEGO Masters to program, w którym udział mogą wziąć fani klocków LEGO w każdym wieku. Pary uczestników mają za zadanie zbudować najbardziej kreatywną budowlę, która będzie wpisywać się w temat odcinka i zachwyci jury programu. Pod koniec każdego odcinka z show pożegna się jeden duet, który straci szansę udziału w wielkim finale.

LEGO Masters - prowadzący

LEGO Masters to show, którego premiera planowana jest na jesień 2020 roku. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, ma powstać sześć odcinków programu, w których udział weźmie kilka par uczestników. Pod koniec każdego z nich, z programem pożegna się jeden duet. Do wielkiego finału dojdą trzy pary, a zwycięzcy otrzymają nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Serwis Plejada poinformował ostatnio, że w roli prowadzącego zobaczymy Marcina Prokopa, którego widzowie świetnie znają z programów Mam talent oraz Mamy cię!

Najlepsze filmy dla dzieci - 2018, 2019, 2020 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE